У Рівному покращують доступність маршруток для візочників (АУДІО)

У Рівному покращують доступність маршруток для візочників (АУДІО). рівне, візочник, доступність, маршрутка, обмеженими фізичними можливостями, yellow, outdoor, vehicle, land vehicle, transport, wheel, bus, car, rainy. A yellow bus is parked on the side of the road

У Рівному покращують доступність маршруток для візочників (АУДІО). рівне, візочник, доступність, маршрутка, обмеженими фізичними можливостями

Доступність маршруток для осіб з обмеженими фізичними можливостями. У Рівному відтепер ця вимога є додатковою для участі у конкурсі на перевезення пасажирів. Вимагають наявності на маршруті хоча б однієї одиниці транспорту з підйомником або ж з низькою підлогою.

Повідомляє наш кореспондент Руслан Савуляк:

“Рівнянин Іван Сівак п’ятиразовий чемпіон світу із танців на візках. Розповідає, що у великих європейських містах часто користується громадським транспортом. У Рівному ж змушений пересуватися власним ходом. А все через вузькі двері маршруток і відсутність низької підлоги.

Нині Рівним курсує лише два тролейбуси з низькою підлогою, якими можуть скористатися люди з обмеженими можливостями. А також – просто літні люди та жінки з дитячими візочками. У грудні має з’явитися ще шість таких же. Мала би поліпшитися ситуація і з доступністю маршруток. Відповідний пункт увійде до переліку умов конкурсу, на якому міська влада визначає перевізників.

Підприємці Рівного таку ініціативу підтримують, але у її втілення не вірять. Через нерентабельність більшості маршрутів та низьку вартість проїзду, – зазначає президент “Союзу перевізників України” Валентин Демчук.

Міська влада вже погодилася піти на певний компроміс – допускати до участі у конкурсі перевізників, що погодяться на поступову модернізацію”.


Руслан Савуляк, Рівне

Українське радіо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*