У Сумах міську раду перевірили на доступність для людей з інвалідністю (ФОТО)

У Сумах міську раду перевірили на доступність для людей з інвалідністю (ФОТО). суми, доступність, міська рада, перевірка, інвалідність

У Сумах міську раду перевірили на доступність для людей з інвалідністю. суми, доступність, міська рада, перевірка, інвалідність

Моніторингова група ГО «Доступно. UA» в рамках проєкту «Рейтинг доступності міст України «Тостер» перевірила адмінбудівлю на майдані Незалежності, 2 на доступність для людей з числа маломобільних груп населення, повідомляє Інформаційний портал Сумської міської ради.

При перевірці команда проєкту користувалася такими маркерами як «Вхід у будівлю та територія навколо», а також «Зручності всередині», при цьому показники звіряли з Державними будівельними нормами України (ДБН).

«У Сумах ми вперше. До цього були в Тернополі, Івано-Франківську, Херсоні, Миколаєві, Кам’янець-Подільському та Вінниці. Наша мета – перевірити основні соціальні місця на доступність не лише для звичайних людей, а для осіб з інвалідністю. Тож розпочинаємо з міськради, далі в обов’язковому на перевірку списку об’єктів: ЦНАП, головна міська лікарня, центральне відділення поліції, вокзали, аптеки, банки, відділення АТ «Укрпошта», заклади харчування, супермаркети, ТРЦ та ТЦ. Потому ми надамо рекомендації представникам цих структур щодо того, на що слід звернути увагу, та через рік приїдемо з повторною перевіркою», – розповіла координаторка проєкту Тетяна Шаповал.

Так, у ході «екзамену» на доступність члени моніторингової групи відзначили наявність в адмінібудівлі електричного підйомника-пандуса, функціональність туалетної кімнати, ліфтів та входів до приміщень. Разом із тим, вказали на необхідність розмістити пеленальний столик у вбиральні.

Принагідно, заступник міського голови Альона Дмітрєвская зауважила, що в будівлі міської ради всі кабінети, де сумчани можуть отримати консультації або рекомендації з нагальних потреб чи проблем, спеціально розташовані на першому поверсі задля комфорту та зручності громадськості.

«Ми розуміємо, що міська рада як і будь-який інший об’єкт соціальної інфраструктури має бути доступною! Виходячи з цього, намагаємось створити всі необхідні умови. Зокрема, у Сумах працює та надає послуги наш міський терцентр соціального обслуговування «Берегиня», сім відділень якого розташовані по всьому місту, щоб кожен сумчанин зміг отримати допомогу саме у своєму районі», – підкреслила посадовець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*