У Сумах запрацював мобільний додаток з користування громадським транспортом для людей з порушеннями зору

У Сумах запрацював мобільний додаток з користування громадським транспортом для людей з порушеннями зору. суми, мобільний додаток, порушення зору, транспорт, інвалідність

Відтепер сумчани з порушеннями зору зможуть більш комфортно користуватися громадським транспортом, застосовуючи інклюзивний додаток для смартфонів, повідомляє Інформаційний портал Сумської міської ради.

Розробили такий на замовлення голови ГО «Ініціативи Слобожанщини» Анатолія Сасси фахівці, які надають послуги з GPS-моніторингу громадського транспорту Сум.

Створений він безкоштовно у рамках соціального партнерства для пасажирів КП «Електроавтотранс», але користувачі зможуть бачити не тільки комунальний транспорт, але й приватний.

Користуючись цим додатком з увімкненою GPS навігацією містяни з порушеннями зору зможуть знайти бажану зупинку, прокласти до неї піший маршрут за допомогою GoogleMaps, дізнатися прогноз прибуття транспорту. А ще знайти на потрібному маршруті цільову зупинку та відстежувати її в додатку. При наближенні до цієї зупинки та про прибуття додаток проінформує користувача.

Інтерфейс додатку не містить дрібних елементів, а також застосовує функцію озвучування та мовного доступу. Як зазначає ініціатор розроблення цього додатку, Голова Громадська організація «Ініціативи Слобожанщини», Анатолій Сасса у Сумах проживає приблизно 400 людей з інвалідністю по зору, яким цей додаток стане у нагоді. Але користуватися ним буде зручно і для літніх людей.

Додаток вже успішно пройшов попереднє тестування сумчанами з особливими потребами.

Завантажити додаток можна з GooglePlay за посиланням https://cutt.ly/SumyGPSInclusive

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*