У вересні в Києві запрацює соціальне таксі

У вересні в Києві запрацює соціальне таксі. київ, перевезення, проєкт, соціальне таксі, інвалідність

У вересні в Києві запрацює соціальне таксі. київ, перевезення, проєкт, соціальне таксі, інвалідність

Цьогоріч у столиці запускають новий пілотний проєкт – соціальне таксі. У середині вересня у тестовому режимі запрацюють перші маршрути.

Про це в ефірі телеканалу «Київ» сказав директор Департаменту соціальної політики Руслан Світлий.

– Пересування містом – болюча тема для людей з інвалідністю. Потрібен спеціальний транспорт, що не кожен може собі дозволити. Ми працювали над цим проєктом рік. В середині вересня запустимо перші маршрути, щоб розуміти, скільки коштів закладати в бюджет наступного року на цю послугу в програмі «Турбота», – зазначив він.

Руслан Світлий зауважив, що це проєкт став можливим завдяки новому закону, який дає право закуповувати якісні соціальні послуги у приватних осіб. Втім, перевізники ще не готові до такої відповідальності. Перевезення людей з інвалідністю потребують особливих умов: спеціальний транспорт, водій відповідної кваліфікації.

В Україні ще немає досвіду впровадження таких проєктів. Пілотний проєкт у Києві дасть змогу відрегулювати системну роботу, виправити помилки. І наступного року запустити повноцінний проєкт, який буде обслуговувати дітей і дорослих з інвалідністю.

Марія Катаєва

Вечірній Київ

Одна репліка к “У вересні в Києві запрацює соціальне таксі”

  1. Лидия :

    Помилка, стосовно відсутності досвіду соціального таксі. При Рівненському центрі реабілітації інвалідів опорників таке таксі працює років із 15.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*