У Запорізькій області розробляється програма заходів зі створення безбар`єрного простору

У Запорізькій області розробляється програма заходів зі створення безбар`єрного простору. запорізька область, доступність, нарада, робоча група, інвалідність

У Запорізькій області розробляється програма заходів зі створення безбар`єрного простору. запорізька область, доступність, нарада, робоча група, інвалідність

Керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко провела нараду з питання створення безбар`єрного простору в Запорізькій області у 2021 році.

Головна мета стратегії – розбудова безбар’єрності у різних вимірах суспільного життя України: інфраструктурі, економіці, освіті, соціальній сфері тощо.

Як зазначила Зінаїда Бойко, мають враховуватися потреби усіх груп населення, в тому числі, осіб з інвалідністю, літніх людей, молоді, жінок, а також батьків малолітніх дітей. Це стосується доступності навчальних та медичних закладів, підприємств всіх форм власності тощо.

До шести напрямів, що ляжуть в основу Національної стратегії безбар’єрності, увійшли: соціальна, освітня, економічна, громадянська, фізична та цифрова безбар’єрність. Під кожен виділений̆ стратегічний̆ напрямок формуються тематичні експертні робочі групи.

На першому етапі роботи учасники групи зосередяться на досліджені основних проблемних питань за кожним з напрямків та шляхами їх вирішення. Наступний крок – затвердження плану дій.

Планується, що стратегія буде розроблена протягом найближчих двох місяців.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Запорізька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*