У Здолбунові з’явився спеціально обладнаний автомобіль для перевезення осіб з інвалідністю (ФОТО)

У Здолбунові з’явився спеціально обладнаний автомобіль для перевезення осіб з інвалідністю (ФОТО). здолбунів, автомобіль, перевезення, інвалідний візок, інвалідність

У Здолбунові з’явився спеціально обладнаний автомобіль для перевезення осіб з інвалідністю. здолбунів, автомобіль, перевезення, інвалідний візок, інвалідність

З метою надання якісних соціальних послуг в територіальних громадах для людей з інвалідністю Урядом України у 2018 році запроваджено програму придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю.

Здолбунівська міська рада, маючи велику потребу в придбанні спеціально обладнаного автомобіля для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю (на її території проживає 100 осіб з інвалідністю, в тому числі понад 30, які пересуваються на візках) стала активним учасником урядової програми.

Результатом цього стала перемога в конкурсі, який проводився Міністерством соціальної політики України.

І ось нарешті, 14 січня 2020 року, цей, такий бажаний спеціалізований автомобіль було отримано комунальним підприємством «Здолбунівське» Здолбунівської міської ради.

Зазначений автомобіль придбано за кошти фонду соціального захисту інвалідів.

Спеціалізований автомобіль обладнано на базі французького автомобіля «Пежо», є досить комфортний. Він може одночасно перевозити двох інвалідів-візочників, на інвалідних візках, також має 4 пасажирських місця. Підйомний пристрій автомобіля максимально враховує потреби інваліда-візочника і є дуже зручним в користуванні.

Ознайомилися з технічними можливостями даного автомобіля Здолбунівський міський голова Ігор Ольшевський, голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк, керівник апарату Здолбунівської райдержадміністрації Ігор Жовтанюк та директор Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Анатолій Ліщинський.

Здолбунівська РДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*