Учасник АТО Олег Івахнюк розповів, як пересувається Калушем у візку (ВІДЕО)

Учасник АТО Олег Івахнюк розповів, як пересувається Калушем у візку (ВІДЕО). калуш, олег івахнюк, пересування, поранення, інвалідний візок, outdoor, tree, person, bicycle wheel, sports equipment, land vehicle, wheel, vehicle, clothing, bicycle helmet. A group of people riding on the back of a bicycle

Учасник АТО Олег Івахнюк розповів, як пересувається Калушем у візку. калуш, олег івахнюк, пересування, поранення, інвалідний візокОлег Івахнюк розповідає про свої малі перемоги в пересуванні

Відомий “майданівець” та учасник АТО Олег Івахнюк поділився враженнями від пересування містом в інвалідному візку.

Днями Олег Івахнюк, який проходить тривалу реабілітацію після поранення під Попасною і мріє стати на ноги, став гостем останнього дзвоника у рідній ЗОШ №3, інформують “Вікна”.

Щоправда, добратися з вулиці Винниченка, де він мешкає, до третьої школи йому вартувало чималих зусиль, адже самотужки подолати кілька бордюр в інвалідному візку – справа не з легких. А тому Олег Івахнюк зробив для себе невтішний висновок, : для людей з особливими потребами у Калуші наразі не все продумано в благоустрої міста.

Проте, за словами Олега, якщо в Калуші ще хоч так-сяк можна рухатися, то в Києві пересування на Майдані Незалежності було неможливим, адже бордюри “по коліна”.

Олег Івахнюк розповідає про свої малі перемоги в пересуванні: він може самостійно доїхати з вулиці Винниченка до великого базару. Щоправда, їхати доводиться проїжджою частиною. Але водії впізнають його, пропускають і вітають.

Довідка. 17 липня 2014 року в складі батальйону «Донбас» разом із побратимами Олег Івахнюк брав участь у боях біля міста Попасна Луганської області, а наступного дня хлопці потрапили в засідку. Олег отримав поранення трьома кулями в ліву ногу, переніс кільканадцять операцій. Має вогнепальне наскрізне й сліпе кульове та осколкове поранення медіальної поверхні частини лівого стегна, перелом лівої стегнової кістки. Загалом Олег Івахнюк переніс 22 операції і зараз проходить тривалу і виснажливу реабілітацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*