Укрзалізниця придбала 84 підіймальні платформи для потреб маломобільних пасажирів

Укрзалізниця придбала 84 підіймальні платформи для потреб маломобільних пасажирів. вагон, доступність, підіймальна платформа, укрзалізниця, інвалідність

Укрзалізниця придбала 84 підіймальні платформи для потреб маломобільних пасажирів. вагон, доступність, підіймальна платформа, укрзалізниця, інвалідність

Укрзалізниця дбає про людей з інвалідністю та маломобільні групи населення. Так, компанія впродовж 2020 року придбала 84 підіймальні платформи для людей з інвалідністю, які пересуваються на кріслах колісних. Вони допомагають більш зручно піднятися до вагона, а отже, комфортніше подорожувати залізницею.

Укрзалізниця постійно працює в напрямку підвищення доступності об’єктів інфраструктури для маломобільних пасажирів, впроваджує різні зручності для забезпечення доступності залізничної інфраструктури. Один із таких кроків — придбання підіймальних платформ для зручної посадки в поїзд. Загалом на більш як 80 вокзалах Укрзалізниці вже 112 таких платформ, і наразі фахівці аналізують попит на них.

Щоб скористатися такими платформами, потрібно завчасно звернутися безпосередньо до чергового по вокзалу за номером телефону на вокзалі для попереднього замовлення супроводу. Якщо пасажир — особа з інвалідністю — вже прибув на вокзал, можливо скористатися копкою виклику, яка розміщена біля приміщення чергового по вокзалу.

Для зменшення часу очікування організації супроводу рекомендуємо завчасно враховувати час до запланованого переміщення.

Платформа рухається у вертикальному напрямку, людина на візку по пандусу може самостійно заїхати на майданчик платформи. Після цього платформа підіймається до рівня вагона, відкидається пандус, і людина заїжджає на своєму візку до вагона. Платформою можна скористатися і для висадки з вагона.

Нагадуємо, що маломобільні пасажири за потреби можуть отримати допомогу від працівників вокзалу: їм допоможуть сісти в поїзд або перенести багаж.

Фото: Фейсбук

Офіційний веб-сайт Укрзалізниці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*