Укрзалізниця придбає 37 пасажирських вагонів для людей, які пересуваються на інвалідних візках

Укрзалізниця придбає 37 пасажирських вагонів для людей, які пересуваються на інвалідних візках. вагон, перевезення, укрзалізниця, інвалідний візок, інвалідність

Укрзалізниця придбає 37 пасажирських вагонів для людей, які пересуваються на інвалідних візках. вагон, перевезення, укрзалізниця, інвалідний візок, інвалідність

Укрзалізниця придбає 37 пасажирських вагонів, які пристосовані для перевезення людей в інвалідних візках. Закупівля зазначених вагонів проводиться за кошти, які вперше цього року були виділені компанії з Державного бюджету. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

За словами керівника компанії, зі ста пасажирських вагонів, які будуть поставлені компанії впродовж двох років, 37 будуть пристосовані для перевезення людей на інвалідних візках. «Ми збільшуємо кількість вагонів у далекому сполученні для подорожей маломобільних людей. Крім того, ми продовжуємо підвищувати інклюзивність залізничних вокзалів», — зазначив Іван Юрик.

Зокрема, за кошти Державного бюджету України буде придбано 20 пасажирських купейних спальних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі, та 17 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі та купе начальника поїзда.

Крім того, відповідно до програми інклюзивності Укрзалізниці впродовж 2020-2023 компанія спрямує понад 74 млн грн на облаштування залізничних об’єктів. Зокрема, це адаптація вокзалів та зупинних платформ для людей з інвалідністю, закупівля підйомних платформ і візків для вагонів тощо.

Нагадаємо, наразі Укрзалізниця має у своєму парку 15 пасажирських вагонів, 10 швидкісних електропоїздів Hyundai Rotem, 2 швидкісні двоповерхові електропоїзди Skoda Vagonka та 2 швидкісні електропоїзди подвійного живлення виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», які пристосовані для перевезення людей на колісних кріслах.

Офіційний веб-сайт Укрзалізниці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*