В Одесі покращують доступність медичної допомоги для людей з інвалідністю

В Одесі покращують доступність медичної допомоги для людей з інвалідністю. одеса, гінекологічне крісло, доступність, медична допомога, інвалідність, floor, wall, indoor, chair, red, room, pink, seat, furniture. A red office chair in a room

В Одесі покращують доступність медичної допомоги для людей з інвалідністю. одеса, гінекологічне крісло, доступність, медична допомога, інвалідність

Для забезпечення доступності медичної допомоги та проведення оглядів жінок з обмеженими фізичними можливостями в медичних закладах Одеси за кошти міського бюджету закуплено спеціальні гінекологічні крісла.

Крісла є регульованими по висоті, що забезпечує зручність при огляді жінок з інвалідністю та обмеженою мобільністю. За допомогою електроприводу медпрацівник встановлює комфортну для пацієнтки висоту крісла, і потім встановлює його на потрібну висоту для проведення огляду.

Регульовані оглядові крісла встановлені і використовуються в жіночій консультації №9 у Київському районі і в жіночій консультації №14 у Суворовському районі. Також спеціальне оглядове крісло встановлено в новому відділенні оперативної гінекології в міській клінічній лікарні №11.

При проведенні ремонту і створенні відділення в МКЛ №11 повністю враховані всі потреби пацієнток з обмеженою рухливістю – у палатах обладнані розширені двері для зручності жінок на інвалідних візках, встановлені спеціальні поручні в коридорах і санвузлах, закуплені спеціальні функціональні ліжка. Вхід до відділення гінекології обладнаний пандусом. Крім того, регульоване оглядове крісло є у відділенні гінекології міськлікарні №1.

Закупівля нового обладнання дозволила підвищити доступність медичної допомоги та профілактичних гінекологічних оглядів для жінок з інвалідністю.

В Одесі покращують доступність медичної допомоги для людей з інвалідністю. одеса, гінекологічне крісло, доступність, медична допомога, інвалідність

Офіційний сайт міста Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*