В Шостці розпочинає роботу «соціальне таксі»

В Шостці розпочинає роботу «соціальне таксі». шостка, обмеженими фізичними можливостями, соціальне таксі, інвалід, інвалідність, clipart, abstract, design, cartoon, graphic, illustration, vector, screenshot. A drawing of a person

В Шостці розпочинає роботу «соціальне таксі». шостка, обмеженими фізичними можливостями, соціальне таксі, інвалід, інвалідністьЗа ініціативи міського голови Миколи Ноги та підтримки депутатського корпусу міської ради у нашому місті розпочинає роботу «соціальне таксі».

«Соціальне таксі» є одним з нових видів соціальних послуг, який надає Шосткинський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Основна мета – забезпечити соціальну адаптацію інвалідів, допомогти у вирішенні швидкого та комфортного переміщення людей з обмеженими фізичними можливостями до соціально значимих об’єктів, а саме до медичних закладів, державних установ, органів державної влади та/або місцевого самоврядування, для взяття участі в культурно-масових заходах.

З 9 червня 2017 року користатися послугою «соціальне таксі» можуть особи з інвалідністю І групи та/або інвалідністю ІІ групи, одинокі громадяни похилого віку, які не здатні самостійно пересуватись або пересуваються за допомогою милиць, палиць, візків та інших засобів реабілітації (з ними може бути одна супроводжуюча особа), які мають зареєстроване місце проживання у м. Шостка.

Транспортна послуга надається вищезазначеним особам, якщо розмір їх пенсії перед місяцем звернення не перевищує трьох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність, згідно із замовленням у робочі дні (крім святкових та неробочих днів): з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15, у п’ятницю – з 8-00 до 16-00.

При першому замовленні особа має завчасно надати до територіального центру такі документи:

1. Письмову заяву;
2. Копію паспорта громадянина України (стор.1,2,11-12) або довідку про тимчасове посвідчення громадянина України;
3. Копію довідки про встановлення групи інвалідності;
4. Довідку медичної установи про нездатність самостійно пересуватися;
5. Запрошення (лист) для участі у культурно-масових, святкових заходах.

Надання транспортної послуги «Соціальне таксі» здійснюється відповідно до дати та часу звернення у порядку черговості.

При посадці в автотранспорт замовник повинен пред’явити водію документ, що посвідчує особу.

Замовлення транспортної послуги приймається за адресою: м. Шостка, вул. Горького, буд. 4а, телефон 2-14-63.

Управління праці та соціального захисту населення

Шосткинська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*