В Україні реалізують проєкти із забезпечення безбар’єрності на п’яти транспортних хабах країни

В Україні реалізують проєкти із забезпечення безбар’єрності на п’яти транспортних хабах країни. рада безбар’єрності, засідання, проєкт, транспортний хаб, інфраструктура

В Україні реалізують проєкти із забезпечення безбар’єрності на п’яти транспортних хабах країни. рада безбар’єрності, засідання, проєкт, транспортний хаб, інфраструктура

Міністерство інфраструктури України реалізує пілотні проєкти із забезпечення безбар’єрного простору на п’яти ключових транспортних хабах країни.

Про це сказав міністр інфраструктури Олександр Кубраков під час засідання Ради безбар’єрності 27 жовтня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“У липні цього року наша команда обрала шлях запуску в Україні пілотних проєктів зі створення безбар’єних просторів на ключових об’єктах інфраструктури. Ідея в тому, що ці проєкти мають стати еталонними по кожній галузі. І далі ми цей досвід застосуємо на інших аналогічних об’єктах”, – зазначив міністр.

Він додав, що наразі пілотні проєкти впроваджуються у найбільших транспортних хабах країни: міжнародному аеропорту “Бориспіль”, Київському залізничному вокзалі та Центральному автовокзалі столиці. Аналогічні проєкти розпочалися на Харківському залізничному вокзалі та у аеропорту міста Львова.

Кубраков наголосив, що Центральний автовокзал у Києві став першим приватним об’єктом транспортної інфраструктури, який розбудовує безбар’єрну інфраструктуру.

Міністр розповів, що аеропорт “Бориспіль” та вокзали Києва пройшли перші два етапи з реалізації проєктів: ці об’єкти було досліджено на безбар’єрність та по кожному з них уже створено плани розбудови безбар’єрного простору. Крім цього, аеропорт “Бориспіль” розпочав тендерні процедури на відповідні будівельні роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*