В Золотоноші запрацювало соціальне таксі

В Золотоноші запрацювало соціальне таксі. золотоноша, поїздка, соціальне таксі, тариф перевезень, інвалід, land vehicle, vehicle, outdoor, wheel, auto part, truck, bus, transport, tire, car. A truck is parked on the side of a road

У Золотоноші вже запрацювало соціальне таксі. Вулицями міста їздить білий Форд з жовтою наклейкою. Як повідомила директор територіального центру соціальної допомоги Людмила Неліна, за два тижні його роботи вже виявилося, кому він вкрай потрібен.

Навіть не людям поважного віку, а жителям 1960—1975 років народження, які ще навіть не досягли пенсійного віку, але тяжко хворіють, не можуть самостійно ходити, їх підвозять до лікувальних закладів чи в інші установи. Вже затверджений тариф перевезень. 3,60 грн. за кілометр шляху, інвалідів возимо за 50% вартості. Поїздка обходиться 8-10 гривень, це дуже прийнятно. Дістатися соціальним таксі до Черкас обійдеться в 100 гривень, із супроводом медпрацівника. Вже створено диспетчерську службу. Поки що потрібно телефонувати за номером 5-39-88 в управління праці у відділ інвалідів, вони переадресують замовлення на соціальне таксі.

Як стверджують пасажири, користуватися соціальним таксі вигідно та зручно.

Черкаський край

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*