Відбулось засідання Комітету забезпечення доступності

Відбулось засідання Комітету забезпечення доступності. комітет, слов’янськ, доступність, засідання, інвалідність

Відбулось засідання Комітету забезпечення доступності. комітет, слов’янськ, доступність, засідання, інвалідність

14 грудня в оновленому складі відбулось засідання Комітету забезпечення доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території Слов’янської територіальної громади під головуванням в.о. керівника Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації, начальника управління житлово-комунального господарства Заруби О.В.

На засіданні були порушені питання важливості створення безбар’єрного простору на території громади, проблемні питання доступності міського транспорту, дорожньо-транспортної інфраструктури, будівель закладів соціально захисту, освіти, охорони здоров’я, фізичної культури, спорту та ін.

Заступник голови Комітету, голова громадської організації “Інваліди з вадами зору з дитинства та загального захворювання “Дотик” Шаповал О.В. розповіла про масштабну роботу, проведену активістами громадських організацій у 2019-2021 роках, направлену на покращення життя людей з інвалідністю. Головним рішенням засідання було — визначення декількох об’єктів соціальної інфраструктури, які необхідно привести у відповідність до затверджених державних будівельних норм щодо обов’язкового створення безбар’єрного простору в Україні для маломобільних груп населення.

Слов’янська міська ВЦА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*