Відбулося засідання обласного комітету доступності (ФОТО)

Відбулося засідання обласного комітету доступності (ФОТО). івано-франківська область, доступність, засідання, презентація, інвалідність, person, human face, wall, indoor, clothing, man, people, group, table, boat. A group of people sitting at a table

Відбулося засідання обласного комітету доступності. івано-франківська область, доступність, засідання, презентація, інвалідність

29 березня під головуванням заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Ярослава Паранюка відбулося засідання обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Цей захід відбувся за участі представників громадських організацій із захисту прав інвалідів та ЗМІ.

Розпочинаючи нараду, Ярослав Паранюк підкреслив, що для запровадження конструктивного діалогу громадськості та влади, вирішення проблемних питань доступності інвалідів до об’єктів соціально-транспортної інфраструктури керівники районних державних адміністрацій, структурних підрозділів ОДА, які відповідають за цю ділянку роботи, присутні на цьому засіданні комітету.

«Ми зобов’язані зробити усе можливе для того, щоб особи з інвалідністю почували себе захищено. Обласна державна адміністрація здійснює чимало заходів для цього, але нам є ще над чим працювати» – зауважив посадовець.

Під час зустрічі було презентовано навчальний курс роботи місцевих комітетів доступності «Інвалідність не обмежує – обмежує дискримінація!». Також було розглянуто та сформовано план роботи обласного комітету доступності на рік.

Йшлося і про функціонування баз даних щодо доступності об’єктів житлового та громадського призначення. Обговорювали питання забезпечення доступності інвалідів технічними засобами реабілітації, вдосконалення доступності до транспортної, соціальної та житлової інфраструктури.

За результатами засідання комітету доступності структурним підрозділам обласної державної адміністрації, РДА запропоновано впродовж року здійснювати огляд відповідних підвідомчих об’єктів на предмет їх доступності для маломобільних груп населення та дано низку інших важливих доручень.

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*