Визначено 12 найдоступніших та інклюзивних локацій України за версією Доступно.UA

Визначено 12 найдоступніших та інклюзивних локацій України за версією Доступно.UA. доступно.ua, доступність, локация, нагорода [відкриті двері], інклюзія

Визначено 12 найдоступніших та інклюзивних локацій України за версією Доступно.UA. доступно.ua, доступність, локация, нагорода [відкриті двері], інклюзія

10 листопада відбулась Церемонія вручення нагороди [Відкриті двері] для доступних закладів та ініціатив. Нагорода відзначає найкращі приклади архітектурної доступності та інклюзії.

Громадська організація Доступно.UA уже вчетверте відзначає такі локації, що зробили свій простір максимально комфортним для всіх відвідувачів.

На цьогорічній Церемонії обрали 12 найдоступніших та інклюзивних локацій України у трьох номінаціях — «Бізнес», «Публічні простори» та «Ініціативи».

На перемогу в номінації «Бізнес» можуть претендувати ресторани, кафе, готелі, банки, АЗС, мережі супермаркетів, магазини, коворкінги тощо.

«Публічні простори» — це музеї, театри, школи, парки, фестивалі, спортивні майданчики та інші.

У номінацію «Ініціативи» потрапляють втілені проєкти, які привертають увагу до питань доступності та інклюзії.

Додатково вручають ще кілька цікавих спецвідзнак локаціям у категоріях «Проект», «Вибір Доступно.UA» та «Вибір партнера».

«Вже чотири роки поспіль ми вручаємо ці нагороди закладам та локаціям, які дбають про зручність і комфорт інших. Я з великою радістю вручаю нашу нагороду закладам і щоразу подумки відзначаю — нас стає більше! А Україна стає доступнішою!» — Дмитро Щебетюк, засновник Доступно.UA та фундатор нагороди [Відкриті двері].  

Переможцями Церемонії вручення нагороди [Відкриті двері] 2021 за рішенням журі стали:

Категорія «Бізнес»

1 місце: Літепло
Літепло — локація для подій, яка знаходиться 30 км від Тернополя. Це простір без кліше та прикрас. Поєднання простоти у архітектурі та дизайні з природою довкола.

2 місце: Інноваційний парк UNIT.City
Перший в Україні інноваційний парк.

3 місце: Futura HUB
Локація можливостей та креативу. Event- та Art-простір для вашого самовираження.

Категорія «Публічні простори»

1 місце: Інклюзивний пляж, м. Одеса

2 місце: Громадська вбиральня в парку ім. Тараса Шевченко, м. Ковель

3 місце: Lviv Open Lab
Це міський молодіжний центр та простір інноваційної освіти, що спрямований на популяризацію науки та технологій.

Категорія «Ініціативи»

1 місце: On 3 Wheels
Проєкт, який допомагає підніматись в гори людям з інвалідністю.

2 місце: Музей у темряві «Третя після опівночі»
Єдиний в Україні музей, де всі екскурсії проходять в абсолютній темряві та у супроводі незрячих гідів.

3 місце: ГО «Рух без меж»
Громадська організація ГО «Рух без меж» створена особами з інвалідністю та без такої на правах рівності.

Проєкт:
Парк на Грабнику
Проект, який 5 років тому було створено активними мешканцями Рівного.

Вибір Доступно.UA:
Peremoga
Peremoga — це мережа просторів для щоденної роботи, зустрічей та подій, створена надихати на власні #перемоги щодня ⭐

Вибір Mazars Ukraine та грошовий приз 10 000 грн для розвитку локації:
Сімейна амбулаторія «Вулик»
Сімейна амбулаторія «Вулик» — мережа сімейних амбулаторій у Львові та Винниках. Роблять сімейну медицину доступною та людяною. У Вулику інклюзивність означає відкритість і доступність медичної опіки для всіх груп населення, наявність оснащення відповідно до їхніх потреб та повага до особи незалежно від віку, статі, захворювань чи особистих інтересів.

«Mazars Ukraine цього року вперше виступає партнером нагороди [Відкриті двері]. Нам особливо приємно віддати спецприз від Mazars Ukraine локації, чия історія нас вразила найбільше. І тому я з великою радістю хочу вручити нагороду [Відкриті двері] та призовий фонд від Mazars Ukraine Сімейній амбулаторії «ВУЛИК» зі Львова!»Юлія Запрудська, HR лідерка Mazars Ukraine 

Трансляція Церемонії вручення нагороди [Відкриті двері]: https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=954292651836531

Фото Церемонії вручення нагороди [Відкриті двері]: https://drive.google.com/drive/folders/117NvFQ3RwtLmkQomT8p5haCs3w8FO5vY?usp=sharing

Партнери нагороди [Відкриті двері]:
Mazars in Ukraine.
Mazars in Ukraine — це міжнародне інтегроване партнерство, яке спеціалізується на аудиторських, бухгалтерських, консалтингових, податкових та юридичних послугах. Ми працюємо у понад 90 країнах та територіях світу та залучаємо досвід понад 42 000 професіоналів — 26 000+ в інтегрованому партнерстві Mazars і 16 000+ через Mazars North America Alliance — для надання допомоги клієнтам будь-якого розміру на кожному етапі їх розвитку.

MacPaw Space
MacPaw Space – новий креативний простір Києва від компанії MacPaw. Це простір для ідей, куди прямують, коли шукають натхнення та однодумців; коли прагнуть вплинути на навколишній світ і втілити значущі зміни.

Офіційні сторінки Доступно.UA у соціальних мережах:
Facebook: https://www.facebook.com/dostupnoukraine
Instagram: https://www.instagram.com/dostupno_ua/
Сайт: https://dostupno.ua/about

Для комунікації:

0984816599

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*