Волинь у трійці лідерів за ступенем безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю

Волинь у трійці лідерів за ступенем безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю. волинь, моніторинг, послуга, рейтинг, інвалідність

Волинь у трійці лідерів за ступенем безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю. волинь, моніторинг, послуга, рейтинг, інвалідність

Міністерство розвитку громад та територій України за результатами моніторингу 2021 року провело рейтинг обласних, Київської міської держадміністрацій за ступенем безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг.

Загалом в рамках моніторингу за ступенем безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг обстежено близько 38500 об’єктів у 1089 територіальних громадах. Рейтинг проводився за 12 показниками, а саме, на предмет безбар’єрності оцінювались заклади освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, ЦНАПи, суди, споруди цивільного захисту, будівлі і приміщення установ пенсійного фонду, центри зайнятості, національні заклади, залізничні та автовокзали, аеропорти тощо.

Відтак, за сумарною оцінкою обласних, Київської міської держадміністрацій за ступенем безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю Волинь перебуває у трійці лідерів.

До слова, рейтинг проведений на виконання пункту 14 Порядку проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 р. № 537.

За інформацією Міністерства розвитку громад та територій України

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Волинська ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*