Як людям з інвалідністю долати цей шлях? – чернівчанка скаржиться на жахливий стан дороги у центрі міста (ВІДЕО)

Як людям з інвалідністю долати цей шлях? – чернівчанка скаржиться на жахливий стан дороги у центрі міста (ВІДЕО). чернівці, випробування, дорога, інвалідний візок, інвалідність, outdoor, vehicle, land vehicle, car. A car parked on the side of the street

Як людям з інвалідністю долати цей шлях? – чернівчанка скаржиться на жахливий стан дороги у центрі міста. чернівці, випробування, дорога, інвалідний візок, інвалідність

Вулиця Переяславська, що знаходиться у центральній частині Чернівців вже давно потребує капітального ремонту.

Для активістки Любові Свіріденко прогулянки на інвалідному візку по Переяславській – це щоденне випробування, адже не завжди можна проїхати, не впавши, чи не пошкодивши візок.

Аби достукатися до міського голови щодо ремонту вулиці у центрі міста, чернівчанка на своїй сторінці у мережі facebook опублікувала відео стану дороги на Переяславській.

«Про славнозвісну вулицю Переяславську говорилося багато разів, а про те, як я добираюсь до офісного приміщення можете проаналізувати з цього відео! Я не буду більше писати, скільки разів довелось мені перекидатися з візка на цьому відрізку дороги та показувати синці на ФБ. Можливо у когось проснеться свідомість, як людям з інвалідністю, мамам з візочками, та і маломобільному населенню в цілому долати цей шлях? Де ж той підрядник, якому перерахували кошти за проведення робіт?» – скаржиться у дописі Любов Свіріденко.

#Інклюзія_Місто_без_бар'єрів! #НЕДОСТУПНІ_ЧЕРНІВЦІ!Про славнозвісну вулицю Переяславську говорилося багато разів, а про те, як я добираюсь до офісного приміщення можете проаналізувати з цього відео! Я не буду більше писати, скільки разів довелось мені перекидатися з візка на цьому відрізку дороги та як казав один депутат від БЮТу показувати синці на ФБ… Можливо у когось проснеться свідомість, як людям з інвалідністю, мамам з візочками , та і маломобільному населенню в цілому долати цей шлях? Де ж той підрядник, якому перерахували кошти за проведення робіт? Чому ніхто не контролює Олексій Каспрук, Ірина Карімова, Василь Продан Олександр Паскар, Василь Мартинюк ???

Опубліковано Любов'ю Свіріденко Понеділок, 16 липня 2018 р.

 

The Chernivtsi Times

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*