Засідання комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур

Засідання комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур. теребовля, доступність, засідання, співпраця, інвалід, person, human face, indoor, clothing, man, laptop, people, group, woman, jacket. A group of people looking at a laptop

Засідання комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур. теребовля, доступність, засідання, співпраця, інвалідПід керівництвом заступника голови Теребовлянської РДА Андрія Кундрата відбулось засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при районній державній адміністрації. В ході засідання розглянуто питання доступності до об’єктів освіти, охорони здоров’я, культури та інше.

Про стан доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до закладів культури, спорту та охорони здоров’я району доповів т.в.о. начальника відділу культури і туризму, спорту та охорони здоров’я районної державної адміністрації Ігор Мудрик.

Начальник відділу освіти районної державної адміністрації Йосип Кацан проінформував про стан доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до закладів освіти району.

Окрім того, підведено підсумки роботи комітету доступності за 2017 рік та погоджено план роботи на 2018 рік.

Підсумовуючи розглянуте, Андрій Кундрат окреслив окремі першочергові питання, які потрібно негайно вирішити для забезпечення доступності людей з обмеженими фізичними можливостями, інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної, інженерно-транспортної інфраструктури району та закликав присутніх до активної співпраці. «Люди з обмеженими можливостями не можуть залишатись поза межами нормального соціального життя. У новому році ми спрямуємо ще більше зусиль, щоб кожна людина із вадами мала змогу й надалі залишатись повноцінним членом суспільства», – зауважив заступник.

Теребовлянська районна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*