Завдяки реагуванню Уповноваженого виборчі дільниці у Хмельницькому та Чернівцях стануть доступнішими для маломобільних груп населення

Завдяки реагуванню Уповноваженого виборчі дільниці у Хмельницькому та Чернівцях стануть доступнішими для маломобільних груп населення. уповноважений, хмельницький, чернівці, виборча дільниця, доступність, abstract, art, screenshot. A close up of a metal bench

На виконання подань Уповноваженого місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування продовжується робота щодо забезпечення доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення приміщень, що надаються дільничним виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць для організації їх роботи та проведення голосування, відповідно до вимог Виборчого кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2020 р. № 962, що визначила критерії їх доступності.

Так Хмельницька міська рада повідомила про зміну місцезнаходження приміщення для голосування виборчої дільниці № 681497 з актового залу другого поверху у фойє першого поверху та внесення відповідних змін до автоматизованої системи «Державний реєстр виборів».

Окрім цього з метою безперешкодного доступу до виборчих дільниць № 681489 (розташована у приміщенні Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи № 1 за адресою: вул. Староміська, 2) і № 681436 (розташована у приміщенні Хмельницького навчально-виховного комплексу № 4 за адресою: вул. Перемоги, 9) рішенням Хмельницької міської ради від 21.04.2021 виділено кошти на придбання та облаштування підйомників.

Поряд із цим, Хмельницька обласна державна адміністрація поінформувала про прийняття рішення щодо перенесення виборчої дільниці № 681345 у м. Кам’янець-Подільський, яка раніше розташовувалась на другому поверсі головного корпусу Подільського державного аграрно-технічного університету за адресою вул. Шевченка, 12, у розташовану поруч будівлю університетського гуртожитку.

Щодо забезпечення доступності виборчої дільниці № 730504, розташованої у приміщенні гімназії № 7 за адресою м. Чернівці, проспект Незалежності, 88Д, то 14.05.2021 управлінням освіти Чернівецької міської ради укладено договір на виконання проведення поточного ремонту входу в приміщення з облаштуванням пандусів. Термін виконання робіт визначено – до 15 серпня 2021 року.

Реалізація заходів із забезпечення права осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на доступність виборчих дільниць триває.

Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*