Житомирщина вперше закупила спеціалізований шкільний автобус для дітей з особливими потребами (ФОТО)

Житомирщина вперше закупила спеціалізований шкільний автобус для дітей з особливими потребами (ФОТО). житомирщина, пандус, школяр, шкільний автобус, інвалідний візок, building, outdoor, yellow, road, transport, bus, land vehicle, vehicle, parked, van. A yellow bus is parked on the side of a building

Житомирщина вперше закупила спеціалізований шкільний автобус для дітей з особливими потребами. житомирщина, пандус, школяр, шкільний автобус, інвалідний візок

13.09.2018 — На Житомирщині вперше закупили шкільний автобус, який обладнаний спеціальним механізмом для дітей з особливими потребами.

Надійшов автобус в область 13 вересня.

«1-й із 20 шкільних автобусів вже у нас. Він же і перший в області шкільний транспорт, який обладнаний для перевезення у тому числі дітей з обмеженими можливостями. Возитиме школярів у Романівському районі. Невдовзі очікуємо на планові поставки наступних автобусів для районів, які виділили співфінансування», – зазначає голова ОДА Ігор Гундич.

Автобус обладнаний спеціальним пандусом, завдяки якому дитина на інвалідному візку зможе самостійно без проблем потрапити всередину.

Закупівля автобусів здійснюється за кошти державної субвенції, обласного та місцевих бюджетів. Співфінансування з місцевими бюджетами відбувається на засадах 70/30.

Поставки наступних 19 автобусів розпочнуться вже з наступного тижня.

Житомирська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*