Зробити область доступною – завдання, яке поступово вирішується

Зробити область доступною – завдання, яке поступово вирішується. чернівецька область, доступність, засідання, інвалідність, інфраструктура, person, wall, clothing, woman, indoor, people, human face, group, furniture, computer. A group of people sitting at a table

Зробити область доступною – завдання, яке поступово вирішується. чернівецька область, доступність, засідання, інвалідність, інфраструктура

14 серпня 2018 року в Чернівецькій обласній державній адміністрації, під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Михайла Павлюка, відбулось чергове засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при обласній державній адміністрації.

Михайло Павлюк зауважив, що обласна влада дуже серйозно відноситься до роботи комітету, до виконання рекомендацій. «У нас є план роботи, якого ми дотримуємось, з комітетом збираємося щоквартально», – зауважив посадовець.

На обласному комітеті з доступності заслухано звіт голів Вижницького, Кіцманського та Глибоцького районних комітетів доступності про їхню діяльність за 2015-2018 роки. Серед багатьох зрушень, яких вдалося досягнути за вказаний період, актуальними залишаються ще досить багато питань. Серед них – доступність людей з обмеженими фізичними можливостями до громадського транспорту, автобусів приміського сполучення.

За словами начальника інфраструктури ОДА Володимира Трепка, на приміських та міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування працює 389 одиниць автомобільної техніки, з яких 45 транспортних засобів пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю. «Ми розуміємо, що цього не достатньо. Разом з тим, при проведенні конкурсу на право здійснення пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області перевага надається перевізникам-претендентам, котрі надали в конкурсній пропозиції транспортні засоби пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю», – сказав Володимир Трепко.

Також він повідомив, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 №180 до кінця 2019 року на міських та приміських внутрішньообласних автобусних маршрутах має бути до 35% автобусів пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, а до січня 2020 року – 50%.

Окремо було обговорено питання про влаштування стаціонарного пандусу для осіб з інвалідністю та маломобільних верств населення на вул. Поштовій 6, біля центрального входу в будівлю Чернівецької дирекції ПАТ «Укрпошта».

Наразі вже є всі погодження та дозволи на встановлення пандусу, готова проектно-кошторисна документація, майстри приступили до виготовлення самого пандусу, який за задумкою буде вписуватися в архітектуру будівлі старого міста.

Як зазначили учасники комітету – зробити область доступною – завдання, яке поступово вирішується.

Чернівецька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*