Гриневич: Кількість дітей на інклюзивному навчанні за 2017 рік зросла на 70% (ВІДЕО)

Гриневич: Кількість дітей на інклюзивному навчанні за 2017 рік зросла на 70% (ВІДЕО). лилия гриневич, особливими потребами, субвенція, суспільство, інклюзивна освіта, floor, wheel, window, indoor, tire, land vehicle, chair, vehicle, bicycle, furniture. A chair sitting in front of a window

Гриневич: Кількість дітей на інклюзивному навчанні за 2017 рік зросла на 70%. лилия гриневич, особливими потребами, субвенція, суспільство, інклюзивна освітаІнклюзивна освіта / https://www.facebook.com/sk1tv/

Кількість дітей на інклюзивному навчанні за 2017 рік зросла на 70%. Про таке в ексклюзивному інтерв’ю “5 каналу” заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

“Саме з цього року запроваджена спеціальна цільова субвенція на інклюзивну освіту, і це мотивує органи місцевого самоврядування. Наприклад, у нас кількість дітей, які зараз на інклюзивному навчанні, зросла на 70% за цей рік, а кількість ставок вчителів і асистентів, які їх супроводжують, на 102%”, – зазначила вона.

Гриневич також зауважила: “Ми зараз маємо інший виклик. Нам треба суспільство готувати до того, що діти з особливими потребами можуть навчатися поряд зі звичайними дітьми”.

Детальніше дивіться у відео:

“5 канал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*