У Києві відбудеться I-й Міжнародний конкурс хореографії «Оплески»

1 26 Afisha A3 1

03 – 04 листопада 2012 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка, за адресою: м. Київ, вул. Тимошенко, 13-б відбудеться визначна подія! Такого в Україні ще не відбувалося! Ініціативний колектив творчих людей та ВГО «Фонд підтримки і розвитку мистецтва та спорту «Єдина країна» в особі Чинки Олени Петрівни майстра спорту України, Чемпіонки України, бронзової призерки Європи, фіналістки Чемпіонату світу зі спортивних танців на візках, переможниці Національної Премії «Гордість країни», володарки Всеукраїнської Премії «Жінка ІІІ тисячоліття» організовує в столиці України I-й Міжнародний конкурс хореографії «Оплески».

Це Перший винятковий в Україні проект, в якому беруть участь танцівники хореографічних колективів і танцівники шоу-програм з особливими потребами. Цей конкурс є унікальною спробою об’єднати талановитих танцівників, як здорових, так і з інвалідністю на одній сцені. Журі конкурсу видатні діячі мистецтв. Голова журі заслужена артистка України, лауреат міжнародних конкурсів, доцент кафедри хореографії та пластичного виховання Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого, головний балетмейстер Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки Рубіна Алла Давидівна.

На конкурс приїдуть показати свою майстерність колективи Росії: народний колектив эстрадно-спортивного танцю “Аеліта” Тульскої області місто Новомосковськ, ансамбль “Калужскький сувенір” з міста Калуга та інші.

У програмі будуть виступи хореографічних колективів України. Це дитячий спортивно-хореографічний ансамбль «Промінець» місто Київ, зразкова дитяча хореографічна студія «FORS» місто Київ, народний колектив України театр танцю “Пігмаліон” м. Суми, ансамбль естрадного танцю “Едельвейс” м. Миколаївка, зразковий танцювальний колектив «Спалах» м. Бобровиця, зразковий хореографічний колектив «Натхнення» Донецька обл. Красноармійський район селище Новоекономічне, зразковий хореографічний колектив «Ізюмінка» м. Херсон, танцювальний центр «Територія твого танцю» з міста Козелець та інші.

Ви побачите виступи яскравих представників танців на візках – чемпіонів України, призерів Європи та чемпіонів світу. Серед яких будуть: Валерій Бевзюк та Ілона Слуговіна м. Київ, Іван Заміга і Вероніка Педченко м. Київ, Валерій Миронюк і Ганна Миронюк м. Миколаїв, Ігор Давидов і Шкода Анастасія м. Севастополь, Савельєв Михайло і Беспалова Наталія м. Київ, Сіверський Сергій і Глушкова Олена м. Київ, Уляна Кузьмінська м. Житомир, а також «Експериментальний театр Олени Чинки» м. Київ.

Всі учасники отримають почесні дипломи та незабутні спогади.

Ціль нашого проекту – надати можливість кожній людині, як здоровій, так і з інвалідністю взяти участь у конкурсі для обміну творчими ідеями, новаторськими поглядами, особистим досвідом. Отримати оцінку своєї роботи від заслужених діячів хореографічного мистецтва і таким чином підняти культурний рівень колективів, що працюють не тільки у містах, а й у маленьких селах і не мають можливостей стрімко розвиватися.

Програма проведення:

02.11.12 – Будуть проведені навчальні програми, майстер класи для керівників і учасників конкурсу.

03.11.12 – планується конкурсний день, який буде тривати з 11.00 до 17.00.

04.11.12 – гала концерт з 12.00 до 15.00.

Запрошуємо всіх! Буде цікаво! За адресою: Київський університет імені Бориса Грінченка: м. Київ, вул. Тимошенко, 13 б.

Інформація за тел.: (067)776-93-26, (044)229-78-29

Запрошуємо всіх небайдужих підтримати наш проект! Ми сподіваємось, що конкурс хореографії «Оплески» відбудеться на столичному рівні та надалі стане традиційним і все буде зручно та комфортно для людей з особливими потребами, яким необхідні особливі умови.

Дякуємо тим, хто нас підтримує:

Київська міська державна адміністрація

Оболонська районна в місті Києві адміністрація

Київський університет імені Бориса Грінченка

Міжнародна громадська організація «Жінка ІІІ тисячоліття»

INVAK.INFO

3 реплік к “У Києві відбудеться I-й Міжнародний конкурс хореографії «Оплески»”

 1. Лариса :

  все прекрасно, только забыли указать, что у государства просят все бесплатно (и автобусы, и медиков…) а с каждого участника взнос: из коллектива – 100,00 грн, индивидуалов – 200,00 грн. при пенсии в месяц 800,00 грн. и еще терминология: люди с инвалидностью и здоровые…. сколько можно???

 2. Анюта :

  а когда бутут фото и видео с конкурса 3 4ноября*???

  • Admin_ :

   а когда бутут фото и видео с конкурса 3 4ноября*???

   Как только журналисты напишут о проведенном мероприятии.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*