У конкурсі “Степова красуня-2104” взяли участь діти з обмеженими можливостями

1 23 2 13 2. степова красуня, конкурсі

1 23 2 13 1У Кіровограді відбувся щорічний Всеукраїнський конкурс краси “Степова красуня”. На сцені Кіровоградського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Кропивницького змагалися близько 20 дівчат різних вікових категорій, а також дизайнери та імідж-студії.

Особливістю цьогорічного конкурсу стало те, що в ньому брали участь дівчата-сироти, а також діти з обмеженими можливостями, якими опікується ГО “Серце матері”. Для дітей-інвалідів створили окремий проект “Діти нашого міста”, який презентували у фойє театру у вигляді фотовиставки.

Голова ГО “Серце матері” Людмила Шукрута розповідає, що з Вікторією Вагжановою, організатором конкурсу “Степова красуня” та директором благодійного фонду “Відкрита Україна” дітлахи знайомі давно: на базі її імідж-центру вони проходять різноманітні майстер-класи, вчаться створювати подарунки та сувеніри. Ідея взяти участь у конкурсі виникла вже коли проект “Степова красуня” стартував.

“Ми поцікавилися у Вікторії Володимирівни чи можна було б, щоб діти теж взяли якусь участь у конкурсі” – згадує Людмила Шукрута.

Ідея організаторам сподобалася і це стало родзинкою цьогорічного конкурсу. Сама ж Вікторія Вагжанова під час нагородження діток дипломами участі в проекті “Діти нашого міста”, а також цінними подарунками зазначила, що конкурс “Степова красуня” продовжуватиме підтримувати таких дітей і створювати цікаві проекти, орієнтовані на допомогу й підтримку цієї категорії людей.

До речі, одна із конкурсанток “Степової красуні”, родина якої знаходиться під опікою ГО “Серце матері”, отримала титул Друга віце-міс “Степова красуня” у своїй віковій категорії. Гран-прі конкурсу й корону “Степової красуні” отримала Нікітіна Дар’я.

Світлана Дубина

Фото автора

Інформаційний портал «Гречка» +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*