Googlе прагне покращити життя людей з інвалідністю (ВІДЕО)

1 05 6 Disability symbols 2. інвалідністю

Корпорація Google шукає найкращі ідеї технологічних інновацій, які можуть змінити на краще життя одного мільярда людей з інвалідністю по всьому світу. Компанія готова виділити 20 млн доларів США у вигляді грантів.

Кошти будуть передані некомерційним організаціям, що використовують високі технології для створення повноцінного життя без обмежень для людей з інвалідністю.

Конкурс оголошено в рамках програми Google Impact Challenge: Disabilities, яка має на меті підвищити рівень життя і зробити світ більш доступним для людей в обмеженими можливостями. Компанія прагне домогтися цього за допомогою новаційних технологій.

Пропозиції можна подавати до 30 вересня 2015 року. Деталі конкурсу за посиланням

Нагадаємо, Google вже надала фінансування двом компаніям. Так, грант у розмірі $ 600 000 отримала організація Enable Community, яка допомагає людям, які потребують протези. Для протезування використовуються 3D-принтери. Тоді, як традиційне протезування може коштувати тисячі доларів, 3D-друк протезів значно дешевший і має потенціал радикально змінити цю галузь.

Також $ 500000 отримала організація World Wide Hearing. Ця компанія розробляє і тестує прототипи пристроїв для людей, що позбулися слуху. Відмінною особливістю підходу World Wide Hearing є те, що пристрій заснований на базі смартфонів.

Центр «Розвиток КСВ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*