Оголошення переможців конкурсу «#THISABILITY | Можливості для ВСІХ»

1 02 2 Конкурс-на-встановлення-дитячих-майданчиків 2. інклюзивних майданчиків

1 02 2 Конкурс-на-встановлення-дитячих-майданчиків 3

Національна Асамблея інвалідів України та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) підвели підсумки конкурсу у рамках спільного проекту ««#THISABILITY | Можливості для ВСІХ»» та офіційно оголосили відібрані в результаті конкурсу заявки на спорудження 4-х дитячих інклюзивних майданчиків.

Проект має на меті змінити ставлення серед жителів всіх областей України до дітей з інвалідністю та їхніх сімей, а також, промоція інклюзивних громад, як прикладу толерантного ставлення та забезпечення доступу для сімей з особливими потребами через створення умов для спільного родинного дозвілля шляхом створення мережі інклюзивних майданчиків.

Нагадуємо, що конкурс тривав з 15 серпня до 11 вересня 2015 року. Заявки на поштову адресу конкурсу надходили з усієї України. Всього було отримано більше 200 заяв від територіальних громад, громадських об’єднань, міських державних адміністрацій, сільських рад, навчальних закладів, реабілітаційних установ, музеїв, національних парків, підприємств та просто небайдужих людей з різних куточків України.

Перед журі конкурсу стояло не просте завдання. Основними критеріями відбору стали: наявність заповненої анкети з обґрунтуванням необхідності побудови майданчика та описом місця розміщення; вибраної місцевості під майданчик, що повинна бути повністю доступна для всіх бажаючих; фото місцевості, а також наявності дозволів на місце встановлення дитячого майданчика, приймання на баланс та її подальше утримання.

Процес розгляду та відбору заяв проходив у декілька етапів, у результаті чого були відібрані 4 переможця на встановлення дитячих інклюзивних майданчиків.

Переможцями стали:

– Львівський Центральний Парк Культури і Відпочинку ім. Б. Хмельницького;

– Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Бердичівської міської ради (Житомирська область);

– Красноармійська міська рада (Донецька область);

– Перебиковецька сільська рада (Чернівецька область).

Щиро вітаємо переможців конкурсу. Ми вдячні всім учасникам, які взяли участь у конкурсі, за активність та бажаємо ніколи не здаватися та завжди боротися за свою мрію до останнього!

ВГО «Національна Асамблея інвалідів України»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*