Боєць із Вінниці, яка втратила ногу під Авдіївкою, перемогла у конкурсі краси

Боєць із Вінниці, яка втратила ногу під Авдіївкою, перемогла у конкурсі краси. miss military fantasy, ольга бенда, переможниця, поранення, протез, person. A person posing for the camera

Боєць із Вінниці, яка втратила ногу під Авдіївкою, перемогла у конкурсі краси. miss military fantasy, ольга бенда, переможниця, поранення, протезСтарший солдат із Вінниці Ольга Бенда стала переможницею конкурсу краси серед військових – “Miss Military Fantasy”.

Його проводив сайт Бойовий бюлетень з нагоди 8 березня. Участь взяли 124 українські амазонки. Наша землячка набрала 16203 голосів наших читачів. Жінку особисто привітав із перемогою начальник Генштабу Віктор Муженко та подякував за патріотизм. Цікаво, що у конкурсі брала участь ще одна наша землячка – десантниця Альона Галамайчук із Козятинщини.

Додамо, що Ольга Бенда пішла на війну два роки тому. Була кухарем 72-ої бригади. Навесні 2017 року Ольга Бенда потрапила під ворожий обстріл у районі Авдіївки. Уламком снаряда їй фактично розтрощило ногу. Кінцівку довелося ампутувати… Спочатку Ольга пересувалася на інвалідному візку, потім на протезі. Те, як дівчина мужньо прийняла реальність, вразило всіх у шпиталі – Оля пішла у спортзал, почала тренуватися і танцювати. А коли стало легше, поїхала на війну як волонтер. Там на неї чекав коханий Олексій, з яким познайомились на службі. Після важкого поранення він постійно був біля дівчини і його ці випробування не зламали.

Після пережитого дівчина не змогла залитись вдома і влаштувалась на роботу у столичний військкомат діловодом. А нещодавно вийшла заміж за Олексія.

У найближчих планах Ольги – змагання між ветеранами АТО і участь в Invictus Games («Іграх нескорених»). А ще вона вирішила здобути вищу освіту і вчиться на другому курсі Одеської національної академії зв’язку.

Вікторія Микитюк

33 Канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*