І знову перемога наших дітей! (ФОТО)

І знову перемога наших дітей! (ФОТО). золотий птах, особливими потребами, фестиваль-конкурс, інвалід, інвалідність, person, clothing, concert, dance, outdoor, woman, performance. A person holding a sign

І знову перемога наших дітей!. золотий птах, особливими потребами, фестиваль-конкурс, інвалід, інвалідність

Діти з Кіровоградського обласного осередку ВГО «Народна академія творчості інвалідів» прийняли участь у Міжнародному пісенному фестивалі-конкурсі «Золотий птах» для дітей та молоді з особливими потребами, який вже в третє відбувся на Вінниччині.

Пісенний конкурс «Золотий птах», традиційно проходить на весні кожного року за сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, Департаменту культури міської ради, громадської організації «Центр «Культурна стратегія – ХХІ», ВРЦСМ галерея «Арт-шик» та торгівельної марки «RUTA», об’єднує талановитих дітей та молодь з особливими потребами з різних регіонів України. Цього ж року фестиваль взяла під свій патронат Перша Леді Держави – Марина Порошенко.

В минулому році наша Маша Сухонос привезла до м.Кропивницького Гран-Прі та була запрошена до Польщі на 20 Міжнародний пісенний фестиваль для дітей та молоді з інвалідністю, що проходив в м.Чехочинек.

В цьому році з Кіровоградщини прийняло участь троє дітей.

І два призових місця отримали наші дівчатка в молодшій групі –
Михайленко Софія (м.Кропивницький) – І місце та
Вероніка Чорна (м. Олександрія) – ІІ місце.

В цьому році до Польщі на фестиваль «Чехочинські зустрічі» запросили Вероніку Чорну, яка вразила своїм артистизмом та виконанням пісні «Арлекіно» журі фестивалю.

Ми вдячні Тиграну Хачатряну за підтримку під час організації поїздки дітей на фестиваль.

Ельміра Небесна, Голова КОО ВГО «Народна академія творчості інвалідів»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*