Інформація щодо рішення грантового комітету конкурсу МІНІ-ГРАНТІВ проекту «TEAM»

Інформація щодо рішення грантового комітету конкурсу МІНІ-ГРАНТІВ проекту «TEAM». інвалідністю

1_18_3_image001

Протягом кварталу Національна Асамблея людей з інвалідністю України продовжила Конкурс міні-грантів в рамках Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації» що реалізується в Україні UCP Wheels for Humanity (США) спільно з Українською асоціацією фізичних терапевтів.

Конкурс направлений на підтримку зайнятості та працевлаштування, розширення економічних можливостей осіб з інвалідністю, зокрема внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України та членів їх сімей як на відкритому ринку праці так і шляхом відкриття власного бізнесу.

Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

За період з 1 липня по 30 вересня 2016 року на розгляд Грантового комітету конкурсу надійшло 66 заявок на надання міні-гранту, в т.ч. з пріоритетних областей реалізації проекту: Донецької – 17, Дніпропетровської – 8, Київ та Київської область – 7, Харківської – 5, Вінницької – 3, Львівської – 3, з інших областей України – 23.

Серед бізнес-ідей, які подані на розгляд, запропоновано: пошиття та ремонт одягу; надання перукарських послуг та послуг манікюру, педикюру; вирощування квітів, грибів; проведення ремонтних робіт житлових приміщень; ремонт та діагностика автомобілів; вирощування тварин; консалтингові, юридичні, освітні послуги, тощо.

Критеріями відбору Грантовим Комітетом заявок на отримання міні-грантів були: коректність заповнення проектної заявки; відповідність проекту основній меті проекту; актуальність проекту; пріоритетність цільової групи; міра очікуваного покращення якості життя цільової групи; ефективне використання фінансових коштів: чіткість бюджету, цільове використання засобів, реалістичність і обґрунтованість витрат, наявність власного внеску заявника.

Грантовий комітет звертає увагу учасників, що частина поданих на розгляд заявок мала неповне та неякісне заповнення форми, відсутність належного обґрунтування потреби для чого потрібно це обладнання, не обраховані фінансові плани, не визначено місце реалізації бізнес-ідеї, завищена вартість обладнання або взагалі передбачалося придбати виключно витратні матеріали або товари для перепродажу.

Грантовий комітет відмічає активну участь у конкурсі міні-грантів учасників тренінгів з соціального підприємництва по відкриттю власної справи, які проводились НАІУ в рамках реалізації проекту у мм. Вінниця, Львів, Дніпро, Краматорськ, Харків.

13 жовтня 2016 року Грантовий комітет конкурсу, розглянувши 66 поданих заявок прийняв рішення про часткову підтримку 18 проектних заявок (список додається) на загальну суму близько 360000 грн. (~15000 $ США).

Серед підтриманих заявок 6 мають за мету створення та підтримку «сімейного бізнесу».

Відповідно до положення про конкурс міні-грантів рішення Грантового комітету з проекту є остаточним і не може бути переглянутим. Його підстави не розголошуються.

До уваги переможців! З переможцями конкурсу, буде підписаний відповідний договір, зокрема договір позички (терміном на 6 місяців) з переходом права власності в майбутньому. На момент підписання договору позички переможці конкурсу в обов’язковому порядку повинні мати зареєстрований ФОП. В іншому випадку договір про надання міні-гранту Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України підписано не буде. Переможці повинні будуть надати всю фінансову звітність по завершенню реалізації проекту згідно договору.

Учасники Конкурсу, заявки яких не було підтримано Грантовим комітетом, що оголошені 14 липня або 13 жовтня, можуть повторно брати участь у Конкурсі. Грантовий комітет залишає за собою право під час підведення підсумків наступних етапів конкурсу повторно розглядати їх заявки (у разі отримання Грантовим Комітетом звернення заявника на повторну участь у наступних етапах).

Національна Асамблея людей з інвалідністю України висловлює подяку всім учасникам конкурсу міні-грантів та інформує, що в рамках проекту «TEAM» Конкурс триватиме до 30 грудня 2016 року.

Запрошуємо всіх зацікавлених до тренінгів з соціального підприємництва та участі у конкурсі міні-грантів!

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ

(за липень-вересень 2016 року)

ПІБСтатус, група інвалідності

Місце реалізації бізнес-ідеїБізнес-ідея
1.Алтунин Валерий Владимирович

 

ВПО, 2 група

 

м.ВінницяНадання юридичних послуг
2.Атаманюк Сергій ОлександровичВПО, батько дитини з інвалідністюм.ХарківРемонт житлових приміщень та інших послуг населенню (сімейний бізнес)

 

3.Бабкина Тетяна Борисівна

 

ВПО, 3 група

 

Дніпропетровська область, м. ПідгірнеВирощування та грибів (сімейний бізнес)
4.Брюховець Олена Миколаївна

 

ВПО, 2 група

 

Донецька область, м.МирноградРозведення свиней
5.Волошинов Валентин Костянтинович

 

ВПО, 2 група

 

Донецька область, м.КраматорськВідкриття дитячої розважальної кімнати (сімейний бізнес)
6.Горох Олександр Вікторовичособа, що отримала поранення в зоні АТО, 3 група

 

Житомирська обл., Новоград-ВолинськийРемонт та реставрація м’яких меблів
7.Гуріненко Сергій Олексійович

 

ВПО, 3 група

 

м.ДніпроПошиття виробів у національному стилі (сімейний бізнес)
8.Комиса Олександр МиколайовичВПО, 2 група

 

Донецька область, м. СвятогірськРемонт м’яких та корпусних меблів (сімейний бізнес)

 

9.Крупинова Лінда ВалеріївнаВПО, 1 група

 

Дніпропетровська область, м. ПавлоградПослуги манікюру, нарощування нігтів, дизайну, педикюру, парафінотерапії
10.Лисечко Микола Леонідович

 

ВПО, 2 група

 

Луганська область, м.СтаробільськВирощування розсади квітів в теплиці (сімейний бізнес)

 

11.Павлюк Оксана ІванівнаВПО, 3 група

 

м.ХарківШвейне виробництво
12.Святошенко Лариса РейнгольдівнаВПО, 3 група

 

м. КиївОфтальмологічні послуги
13.Філія Львівського міжрегіонального центру соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації людей з інвалідністю «Ресторан-кафе «Вишневий сад»для створення робочого місця ВПО з інвалідністюм.ЛьвівВиробництво кондитерських виробів
14.ФОП Остальцев Леонід ВалерійовичДля створення робочих місць для людей з інвалідністю постраждалих в АТОм. КиївСтворення2-х робочих місць у пі церії «ВетераноПіца»

 

 

15.Франкевич Ірина МиколаївнаВПО, 3 групаДонецька обл., м.КраматорськВиготовлення та продаж одягу для дітей
16.Хмельницький Іван ІвановичВПО, 2 групаДонецька обл., м.СелідовоРемонт та комп’ютерна діагностика автотранспорту
17.Чаус Юрій Володимирович

 

ВПО, 3 групам.ВінницяПерукарські послуги
18.Христенко Елен Євгенівна

 

ВПО, 3 групаДонецька обл., м.БахмутШвейне виробництво

Найближчим часом представники Національної Асамблеї людей з інвалідністю України зв’яжуться з переможцями Конкурсу у телефонному режимі для обговорення організаційних питань.

Бажаємо успіхів у відкритті та просуванні власного бізнесу!

Грантовий Комітет

Національна Асамблея людей з інвалідністю України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*