Конкурс проектів «Правозахисні активності Fight For Right»

Конкурс проектів «Правозахисні активності Fight For Right». конвенція оон, правозахисні активності fight for right, проект, підтримка, інвалідність

Конкурс проектів «Правозахисні активності Fight For Right». конвенція оон, правозахисні активності fight for right, проект, підтримка, інвалідність

ГО «Боротьба за права» за підтримки Посольства Нідерландів в Україні оголошує конкурс проектів «Правозахисні активності Fight For Right». Дедлайн – 25 травня 2020 року, інформує Ресурсний центр ГУРТ.

Ти знаєш, що права людей з інвалідністю в Україні часто порушуються. Хочеш змінити цю ситуацію і маєш яскраву правозахисну ідею проекту, який здатен позитивно вплинути на ситуацію? Скоріше заповнюй заявку і надсилай нам! Можливо, саме твоє дослідження, започаткована ініціатива або протест стануть початком для вирішення однієї з проблеми порушення прав людей з інвалідністю.

Тематичні пріоритети проектів:

  • Виявлення та реагування на порушення прав людей з інвалідністю, у тому числі під час пандемії.
  • Мобілізація спільноти людей з інвалідністю задля захисту своїх прав.
  • Пошук та документування порушень прав людей з інвалідністю в рамках підготовки Альтернативного звіту з реалізації Конвенції ООН про права людей з інвалідністю.
  • Інформаційні кампанії, креативні акції та інклюзивні продукти на підтримку прав людей з інвалідністю, в тому числі і під час пандемії.
  • Налагодження співпраці з органами влади задля посилення захисту прав людей з інвалідністю.
  • Підтримка спільноти людей з інвалідністю під час пандемії COVID-19 (юридична, психологічна, просвітницькі та навчальні вебінари, інше).

Важливо! Ми підтримаємо проекти, які реалізовуватимуться як в офлайн, так і онлайн форматі. Зважай на карантинні обмеження, які на момент виконання проекту можуть діяти в країні та/або твоєму регіоні.

Для кого конкурс?

  • Громадських організацій, які згідно Статуту займаються захистом прав людей з інвалідністю.
  • Фізичних осіб-підприємців, які діятимуть згідно своїх КВЕДів.
  • Фізичних осіб.

Розмір підтримки – до 25 000 грн.

Проектом не підтримуються поточні витрати організації (оренда приміщення, оплата інтернет-послуг, телефонного зв‘язку, тощо), купівля обладнання та гуманітарна допомога.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати наступні документи на адресу «Активності Fight For Right!»:

Реєстраційні документи організації/ФОП

Заявка

Бюджет

Дедлайн для подачі документів – 25 травня 2020.

Період реалізації проектів – червень-серпень 2020.

Контакти

https://cutt.ly/aktivnosti-fight-right;

Таня Герасимова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*