Людей з обмеженими можливостями запрошують показати свої художні таланти на світовому конкурсі в Токіо

Людей з обмеженими можливостями запрошують показати свої художні таланти на світовому конкурсі в Токіо. paralym art world cup, японія, талант, художня робота, інвалідність, poster, screenshot, pasta, clipart. A birthday cake

Людей з обмеженими можливостями запрошують показати свої художні таланти на світовому конкурсі в Токіо. paralym art world cup, японія, талант, художня робота, інвалідністьУ Японії 2019 року буде проведено міжнародний конкурс художніх робіт осіб з особливими потребами «Paralym Art World Cup».

Організатор конкурсу – виконавчий комітет «Paralym Art». Захід проводиться за підтримки Міністерства освіти, культури, спорту, науки і технологій Японії в межах культурної програми Олімпійських і Паралімпійських ігор 2020 року в Токіо. До безплатної участі в конкурсі запрошуються особи з особливими потребами, повідомило НСЖУ Посольство України в Японії, яке надіслало творчій спілці журналістів відповідну інформацію.

Тема міжнародного конкурсу – «Dance», «Performance» («Танець», «Виступ»). Приймаються авторські роботи розміром від А4 до А0 (841х1189 мм) за такими напрямами: цифровий живопис, кольорові малюнки олівцем, акрилові картини, живопис олійними та акварельними фарбами, мистецтво витинання з паперу, техніка «принт», вишивка, каліграфія тощо. Матеріал творів не обмежується. Фотографії та об’ємні роботи до участі не приймаються.

Охочі мають заповнити анкету учасника, погодитися з умовами проведення конкурсу та надіслати довідку про інвалідність разом із зображенням своєї роботи через веб-сайт https://paralymart-wc.com/entry_en/ у період до 31 травня 2019 року за японським часом. Переможців конкурсу буде запрошено на церемонію нагородження, яка відбудеться в Токіо у вересні 2019 року.

Служба інформації НСЖУ

Національна спілка журналістів України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*