“Міс особлива мама” : херсонка готується до всеукраїнського конкурсу (ВІДЕО)

“Міс особлива мама” : херсонка готується до всеукраїнського конкурсу (ВІДЕО). міс особлива мама україни, олена гончарова, херсон, суспільство, інвалідність

“Міс особлива мама” : херсонка готується до всеукраїнського конкурсу. міс особлива мама україни, олена гончарова, херсон, суспільство, інвалідністьСуспільне Херсон

Херсонка Олена Гончарова – учасниця конкурсу “Міс особлива мама України”, який розпочнеться в травні 2021 року. Жінка розповіла Суспільному про підготовку до заходу.

Конкурс був започаткований рік тому, – розповіла Олена Гончарова.

“Щоб наші жінки, які виховують особливих дітей почувалися жінками, щоб довести суспільству, що ми не лише маємо сидіти, вибачте, засмоктані в хустках і недоглянуті і дбати про свою дитину. Ми маємо право жити. Це – велика нагода показати себе в суспільстві”.

Олена Гончарова – одна із конкурсанток, яка представлятиме Херсон. Вона мати трьох дітей. Молодший, Єгор, має інвалідність. Жінка вдруге бере участь у конкурсі.

“Минулого разу на конкурсі “Міс особлива мама” мені дали звання “Міс Позитив”. Була така нагорода, грамота і були призи для кожної мами”, – говорить Олена Гончарова.

“Міс особлива мама” : херсонка готується до всеукраїнського конкурсу. міс особлива мама україни, олена гончарова, херсон, суспільство, інвалідністьСуспільне Херсон

Підготовка до конкурсу розпочата. Зроблені вже деякі завдання. Заздалегідь, тому що перші два тижні конкурсу буде вдома, а останні чотири – у лікарні із сином, розказує Олена.

“Найважчий для мене конкурс буде – це конкурс поезія, вірш Лесі Українки. Для мене це важко, бо вірші Лесі Українки душевно складні для мене. Я остаточно не визначила собі вірша, але декілька є в мене варіантів. І ще найважчий конкурс. Це перевтілення разом з танцям. Це треба мати партнера, але з чоловіком ми домовилися. Напевно, я думаю, чоловік підтримує мене в цьому. Можливо, ми удвох зтанцюємо. Перевтілення буде з двох боків – з моєї і з чоловіка”, – додала жінка.

Завдань у конкурсанток буде 6. Учасниці мають презентувати себе як жінку, маму та господиню. На виконання дається один тиждень, розказує організаторка конкурсу Оксана Трапані-Гаденко. Цього року у конкурсі беруть участь 56 мам з усієї України.

“Ми організували, щоб вони забули про все. Про недоспані ночі, про те, що треба достати ліки, ми хочемо, щоб вони згадали, що вони жінки, щоб вони показали себе в усій своїй красі”, – розповіла Оксана Трапані-Гаденко.

Олена Гончарова говорить, що підтримують її всі – і мати чоловіка, і батько.

“Тато взагалі каже, ти у мене найкраща. Ти маєш бути першою, кращої за тебе немає. Вони бачать, що мені це подобається. Це – прикольно, весело, Чоловік каже, що я змінююсь з цим конкурсом. Чарівнішаєш, постійно у макіяжі”.

Імʼя переможниці оголосять 14 липня.

Що відомо

  • 3 травня стартує конкурс “Міс особлива мама України” для мам, які виховують дітей з інвалідністю. Відбуватиметься він онлайн. У конкурсі беруть участь жінки з 22 областей. Протягом 6 тижнів учасниці мають презентувати себе, приготувати українську страву, розказати про свій край і традиції, прочитати вірш Лесі Українки та перевтілитися у жінку 30-70 років і зтанцювати.
  • Конкурс започаткований українкою Оксаною Трапані-Гаденко, яка зараз живе в Італії і займається благочинністю. За словами організаторки, конкурс був створений для того, щоб витягнути мам, у яких діти з інвалідністю, з пожиттєвого карантину і показати світові, які вони чудові, гарні попри проблеми і випробування.

Аліна Мокляк, Ольга Ляшенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*