На перший конкурс із державного фінансування об’єднань осіб з інвалідністю подано 124 проєкти

На перший конкурс із державного фінансування об’єднань осіб з інвалідністю подано 124 проєкти. го, мінсоцполітики, проєкт, фінансування, інвалідність

Раніше держава фінансувала визначені 25 організацій без конкурсу.

На перший конкурс із державного фінансування об’єднань осіб з інвалідністю подано 124 проєкти. го, мінсоцполітики, проєкт, фінансування, інвалідністьУ першому в історії Мінсоцполітики конкурсі проєктів для ГО беруть участь організації з 18 областей України. Про це зазначає Фонд соціального захисту інвалідів у відповіді на інформаційний запит «Детектора медіа».

Держбюджет 2020 передбачає 89,4 млн грн на підтримку громадських об’єднань осіб з інвалідністю. Із них — 76 млн надають Національній Асамблеї людей з інвалідністю України, підприємствам і організаціям невиробничої сфери Українського товариства сліпих та Українського товариства глухих, Союзу осіб з інвалідністю України (загалом 25 організацій). Підхід прямого фінансування цих об’єднань планують змінити: організувати конкурси проєктів.

«Існуюча на сьогодні система надання фінансової допомоги обмежує доступ до державної фінансової допомоги інші громадські об’єднання, надає необґрунтовані переваги окремим громадським об’єднанням осіб з інвалідністю», — йдеться в пояснювальній записці до відповідної Постанови Кабміну.

Розподіл бюджетних коштів для проєктів-переможців затверджується Мінсоцполітики. На фінансування однієї програми (проєкту, заходу) встановлені обмеження в 500 тис. гривень. Об’єднання має співфінансувати проєкт не менш як на 15%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*