Прес-реліз: З нагоди проведення Церемонії нагородження парк імені Т. Шевченка у Києві перетворився на Парк Здоров’я та галерею малюнків просто неба

Прес-реліз: З нагоди проведення Церемонії нагородження парк імені Т. Шевченка у Києві перетворився на Парк Здоров’я та галерею малюнків просто неба. київ, санофі, захворювання, хвороба, цукровий діабет, person, painting, clothing, child art, outdoor, human face, child, drawing, smile, toddler. A group of people standing in front of a cake

Прес-реліз: З нагоди проведення Церемонії нагородження парк імені Т. Шевченка у Києві перетворився на Парк Здоров’я та галерею малюнків просто неба. київ, санофі, захворювання, хвороба, цукровий діабет

Київ, 2 червня 2017 р.Санофі в Україні, провідна компанія у сфері охорони здоров’я, оголосила результати Восьмого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом, який проводиться під егідою Асоціації дитячих ендокринологів України в рамках довгострокової програми компанії Санофі «Діабет. Допоможемо разом». Конкурс покликаний надавати підтримку маленьким українцям, які живуть з діабетом, та їхнім родинам.

Наталія Зелінська, головний дитячий ендокринолог МОЗ України і Голова Асоціації дитячих ендокринологів України: «Проблема поширення цукрового діабету серед дітей стоїть в Україні, як і в усьому світі, надзвичайно гостро. Майже 9 000 дітей живуть із цим захворюванням, у тому числі понад 1 300 дітей віком до 6 років. На жаль, ми спостерігаємо щорічну тенденцію до постійного зростання кількості дітей із цукровим діабетом, надто швидко – серед дошкільнят. Асоціація дитячих ендокринологів України висловлює вдячність компанії Санофі за тривале плідне партнерство у соціальній підтримці хворих дітей, адже це допомагає їм більш ефективно контролювати хворобу, а участь у Конкурсі малюнка сприяє самореалізації дітей, додає наснаги та віри у власні сили».

«Цукровий діабет, який вважається однією з найбільш серйозних хвороб 21 століття, є важким тягарем для людей, які живуть з цим захворюванням, їхніх сімей та національної системи охорони здоров’я. Беручи до уваги масштабність проблеми, Санофі в Україні не лише пропонує якісні та ефективні медичні рішення, а й реалізовує низку соціальних ініціатив, покликаних підтримувати людей з діабетом, поширювати знання про необхідність контролю захворювання та ведення здорового способу життя. Ми знаємо, що позитивні емоції добре впливають на самопочуття та спрямовуємо наші зусилля на такі проекти, як Всеукраїнський Конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом, що дає дітям заряд оптимізму і мотивації, робить їхнє життя щасливішим, незважаючи на захворювання»,зазначив Гієм Граньє, Директор компанії Санофі в Україні.

Активний спосіб життя, правильне харчування та творча реалізація – це кити, на яких ґрунтується духовне та соціальне здоров’я людини. Саме тому в Парку Здоров’я, створеному з нагоди проведення церемонії нагородження переможців Конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом, з’явилися зупинки, присвячені саме цим трьом важливим темам. На зупинці Активного способу життя Сергій Костецький, відомий український хореограф, провів для усіх гостей заходу танцювальний майстер-клас. Лікар-дієтолог Євгенія Розум закликала відвідувачів, які завітали на зупинку Здорового харчування, поширювати культуру піклування про своє здоров’я та дотримуватися збалансованого режиму харчування. А на зупинці Творчості відбувся цікавий художній майстер-клас.

Цьогорічний конкурс пройшов під гаслом: «Талановита дитина – це диво». Учасники надсилали малюнки у чотирьох категоріях: «Диво-тварини», «Диво-люди», «Диво-місця» та «Диво-події».

12 переможців віком до 7 років, від 8 до 12 років, від 13 до 17 років обрало журі у складі видатних художників, скульпторів та галеристів – Павла Гудімова, Андрія Блудова, Олега Пінчука, Петра Бевзи, а також голови Асоціації дитячих ендокринологів України Наталії Зелінської, відомого українського теле- та радіоведучого Павла Шилька і директора компанії Санофі в Україні Гієма Граньє.

Тринадцятого переможця визначили користувачі соціальної мережі Facebook на сторінці Конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом. Цього разу користувачі віддали найбільшу кількість голосів і визнали талант Шиманського Артура.

На урочистій церемонії були оголошені імена переможців:

Номінація «Диво-тварини»:
• Данило Париляк (м. Перемишляни Львівської обл.)
• Валерія Бобикіна (м. Харків)
• Віталій Ходукін (м. Маріуполь)

Номінація «Диво-люди»:
• Любомир Тихончук (м. Київ)
• Захар Кубаєвський (м. Зеленодольськ Дніпропетровської обл.)
• Вадим Чурута (м. Золотоноша Черкаської обл.)

Номінація «Диво-місця»:
• Аліса Алєксєєва (м. Полтава)
• Софія Карпович (м. Житомир)
• Тимофій Мироненко (м. Полтава)

Номінація «Диво-події»:
• Ростислав Фоменко (м. Ізюм, Харківська обл.)
• Міла Кісельова (м. Харків)
• Ірина Миргород (м. Одеса)

Переможці конкурсу отримають змогу пройти двотижневий курс оздоровлення у спеціалізованому санаторії «Березовий гай» у м. Миргород за підтримки Асоціації дитячих ендокринологів України.

Про Санофі

Санофі, глобальний лідер у сфері охорони здоров’я, відкриває, розробляє і постачає терапевтичні рішення, орієнтовані на потреби пацієнтів. Санофі складається з п’яти глобальних бізнес-підрозділів: діабет та серцево- судинні захворювання, внутрішні захворювання та ринки, що розвиваються, Санофі Джензайм, Санофі Пастер та напрям безрецептурних препаратів. Санофі зареєстрована на фондових біржах в Парижі (EURONEXT: SAN) та в Нью-Йорку (NYSE: SNY).

Про Асоціацію дитячих ендокринологів України

Асоціація дитячих ендокринологів України – це неурядова організація, заснована у 2005 році. Головою Асоціації є Наталія Зелінська, Заслужений лікар України, доктор медичних наук, головний дитячий ендокринолог Міністерства охорони здоров’я України, завідувач відділом дитячої ендокринології Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України.

Про Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

Починаючи з 2010 року Санофі в Україні та Асоціація дитячих ендокринологів України проводять Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом в рамках довгострокової програми компанії Санофі «Діабет. Допоможемо разом». За цей час організатори отримали понад 4 000 малюнків від дітей з цукровим діабетом молодше 17 років з різних регіонів України. 12 переможців обираються членами журі, ще 1 – учасниками групи в соціальній мережі Facebook www.facebook.com/DopomozhemoRazom

Контакти для отримання додаткової інформації:
Світлана Довгич
Керівник департаменту з питань корпоративних комунікацій
Санофі в Україні
Tel.: + 38 044 354 20 00

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*