Студенти-архітектори працюватимуть над доступністю установ культури для людей з інвалідністю

Студенти-архітектори працюватимуть над доступністю установ культури для людей з інвалідністю. харків, доступність, обмеженими можливостями, установа культури, інвалідність, bicycle, outdoor, wheel, ground, furniture, sidewalk, tire, bicycle wheel, seat, chair. A bicycle parked on the side of a building

Студенти-архітектори працюватимуть над доступністю установ культури для людей з інвалідністю. харків, доступність, обмеженими можливостями, установа культури, інвалідність

Відкритий міський конкурс студентських робіт «Місто без бар’єрів» стартує в Харкові 1 жовтня.

Як повідомила 18 вересня одна з організаторів конкурсу, віце-президент громадської організації інвалідів «Креавіта» Олена Шингарьова, мета конкурсу – спробувати адаптувати міську інфраструктуру, зокрема об’єкти культури, для людей з обмеженими можливостями і зробити їх доступними для всіх відвідувачів.

За її словами, більшість установ культури Харкова будувалася ще в 60-80-ті роки, і на сьогоднішній день їхні конструкції не завжди передбачають перепланування, наприклад, встановлення в будівлі ліфта тощо. Тому було вирішено залучити до вирішення цієї проблеми молодих архітекторів і дизайнерів, які б допомогли знайти інноваційні і, головне, доступні архітектурні рішення для адаптації об’єктів культури для людей з інвалідністю.

У конкурсі можуть взяти участь студенти, аспіранти та випускники профільних вишів у віці до 30 років. Проекти приймаються з 1 жовтня до 30 листопада. Автори кращих робіт будуть нагороджені дипломами та пам’ятними подарунками від організаторів та партнерів конкурсу. Нагородження переможців відбудеться в грудні цього року. Проекти-переможці будуть реалізовані у Харкові.

Організатори конкурсу – громадська організація інвалідів «Креавіта» за підтримки Комітету забезпечення доступності маломобільних груп населення та Управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту міськради.

Офіційний сайт Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*