У конкурсі «Краса без обмежень 2019» обрали переможницю

У конкурсі «Краса без обмежень 2019» обрали переможницю. краса без обмежень, олена корабльова, слов’янськ, дівчина, інвалідність

У конкурсі «Краса без обмежень 2019» обрали переможницю. краса без обмежень, олена корабльова, слов’янськ, дівчина, інвалідність

29 листопада у Слов’янську відбувся завершальний етап 9-го конкурсу для дівчат з інвалідністю «Краса без обмежень 2019». У заході взяли участь 10 фіналісток з різних областей України, яких привітали заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський, високопосадовці, громадські діячі, правоохоронці, родичі та друзі учасниць.

Заступник голови ОДА передала вітання від Президента України Володимира Зеленського та квіти від голови облдержадміністрації.

«Любі учасниці, ви всі чарівні, талановиті, сильні духом, а після цього конкурсу маєте стати ще більш упевненими у собі. Адже від вашої активної позиції залежатиме ваше майбутнє. Ви надихаєте молодь своїм прикладом. Уміти проявити себе, свої здібності, можливості, індивідуальність, особливість, бути життєрадісними та відкритими до усього нового. Бажаю учасницям конкурсу успішних виступів, здійснення планів і досягнення поставлених цілей, творчого натхнення і завжди позитивного ставлення до життя», – побажала Юлія Костюніна.

Кожна представниця області отримала перемогу в певній номінації та подарунки від партнерів конкурсу.

Завоювала корону цього року мешканка Дніпропетровської області Олена Корабльова.

Конкурс тривав з 24 листопада та складався з певного переліку завдань як творчого, так і практичного характеру. Дівчата готували, брали участь у фотосесіях та кулінарних батлах.

Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Донецька обласна державна адміністрація +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*