В Україні стартував конкурс “Міс особлива мама України”: 8 матусь з Буковини беруть участь

В Україні стартував конкурс “Міс особлива мама України”: 8 матусь з Буковини беруть участь. міс особлива мама україни, оксана трапані-гаденко, повага, суспільство, інвалідність

В Україні стартував конкурс “Міс особлива мама України”: 8 матусь з Буковини беруть участь. міс особлива мама україни, оксана трапані-гаденко, повага, суспільство, інвалідність

Стартував Всеукраїнський конкурс “Міс особлива мама України”. Цього року його проводять вдруге. Започаткувала його буковинка Оксана Трапані-Гаденко. Це жінка, яка вже багато років проживає у Італії і займається благочинністю, пише 0372.ua.

Є така спільнота «Подаруй усмішку.UA», яка об’єднує особливих матусь та людей з інвалідністю з усієї України. Вона була створена 13 років тому. Заснувала її Оксана Трапані-Гаденко. Це українка, яка зараз мешкає в Італії. Родом пані Оксана з Чернівецької області. Колись вона поїхала на заробітки до Італії, там вийшла заміж та лишилася проживати, хоча її душа завжди з Україною, а серце болить за тих людей, які найбільше потребують допомоги, фінансової та моральної підтримки. Її діяльність як волонтерки розпочалася з того, що пані Оксана почала опікуватися психіатричною лікарнею та будинками дитини, інтернатами, онкодиспансерами на своїй маленькій батьківщині – Буковині.

До її фейсбук-спільноти долучаються люди з різних куточків країни, а також жителі з інших країн, які хочуть простягнути свою руку допомоги тим, хто її потребує. Таких людей тут називають феями.

Ось прийшла пані Оксані ідея показати усім матусь, які виховують діток з інвалідністю, жінок, які не нарікають на долю, які пережили та переживають щодня нелегкі випробування, але безмежно люблять своїх діток, бо це їх рідненькі малята, незважаючи ні на що…

Так вона і започаткувала перший всеукраїнський онлайн конкурс «Міс особлива мама України».

У 2021 році цей конкурс проведуть уже вдруге. В ньому беруть участь 56 учасниць з 22 областей України, зокрема з Чернівецької 8 матусь.

Його мета – возвеличити особливих матусь України, підкреслити їх значимість у суспільстві, показати їх національну свідомість та шанування українських традицій. Виховувати у суспільстві повагу до особливих матусь! Дати уяву про їхнє повсякденне життя. Підняти у особливих матерів самооцінку, підтримати психологічно. Дати поштовх до нових звершень.

Tetiana Gh

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*