Запрошуємо вас відвідати церемонію нагородження переможців Восьмого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом

Запрошуємо вас відвідати церемонію нагородження переможців Восьмого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом. київ, нагородження переможців, соціальний проект, творчість, цукровий діабет, text, map, screenshot, cartoon, poster, graphic, design, banner, template, internet. A close up of a map

Запрошуємо вас відвідати церемонію нагородження переможців Восьмого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом. київ, нагородження переможців, соціальний проект, творчість, цукровий діабет

Київ. 2 червня у парку Шевченка відбудеться святкова церемонія нагородження переможців Конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом, а для жителів та гостей міста парк цього дня перетвориться на Парк Здоров’я.

Гасло «Талановита дитина – це диво» стало ключовим для цьогорічного Конкурсу малюнка. Творчість дає сили дітям з цукровим діабетом боротися із хворобою. За допомогою малюнків юні автори діляться пережитими емоціями та мріями.

Діти з діабетом пам’ятають про великий перелік особливих правил – дієта, регулярна фізична активність та щоденне, а інколи і щогодинне, вимірювання рівня цукру. Ці діти – маленькі герої. Не кожен дорослий уміє так себе дисциплінувати. Тому у цих дітей варто вчитися відповідальності за власне здоров’я.

На церемонії нагородження ми підхопимо естафету поширення інформації про те, як берегти здоров’я та завжди залишатися у формі.

На Зупинках Активного способу життя, Творчості та Здорового харчування на переможців Конкурсу та гостей заходу чекають пізнавальні активності. Зокрема, відомий хореограф Сергій Костецький проведе танцювальний майстер-клас, а лікар-дієтолог Євгенія Розум в інтерактивній формі розкаже про здорове харчування.

Чекаємо на Вас у парку ім. Тараса Шевченка 2 червня об 11:00

У церемонії нагородження візьмуть участь:

  • Гієм Граньє, Директор компанії Санофі в Україні;
  • Наталія Зелінська, головний дитячий ендокринолог МОЗ України і Голова Асоціації дитячих ендокринологів України;
  • Павло Шилько – відомий ведучий та член журі Конкурсу.

Долучіться до популяризації здорового способу життя та відвідайте подію
з компенсацією витрат на проїзд до Києва й назад (залізничним чи автобусним транспортом).

Для акредитації звертайтеся, будь ласка, до Лесі Дяк, +38 096 576 06 48, або Леони Красненкової, +38 093 836 37 23, .

Про Конкурс

Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей із цукровим діабетом – це соціальний проект, який реалізовується в рамках довгострокової програми компанії Санофі «Діабет. Допоможемо разом» за підтримки Асоціації дитячих ендокринологів України для того, щоб сприяти реалізації творчих здібностей дітей та покращувати якість життя маленьких пацієнтів з діабетом.

Більше інформації про Конкурс можна знайти в соціальній мережі Facebook: www.facebook.com/DopomozhemoRazom

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*