Уряд України пропонує відвести 15% нижніх місць у вагонах потягів інвалідам

Уряд України пропонує відвести 15% нижніх місць у вагонах потягів інвалідам

Кабінет Міністрів України пропонує забезпечувати бронювання для людей з обмеженими можливостями не менше ніж 15% проїзних документів на нижні місця. Про це йдеться у проекті Закону про внесення змін до деяких законів України щодо додаткових прав інвалідів та дітей під час користування залізничним транспортом в Україні № 3032 від 26 липня 2013 року, опублікованому на офіційному веб-порталі уряду, передає УНН.

“Підприємства залізничного транспорту, що здійснюють перевезення пасажирів та (або) реалізацію проїзних документів, зобов’язані забезпечувати бронювання для інвалідів та дітей-інвалідів не менше ніж 15 відсотків проїзних документів на нижні місця для лежання у вагонах, призначених для перевезення пасажирів, усіх категорій та видів (типів)”, — йдеться у документі.

Згідно з законопроектом, правила бронювання, строки зняття броні та порядок продажу заброньованих проїзних документів затверджуватимуться центральним органом виконавчої влади в галузі транспорту.

Строк зняття броні не може перевищувати три дні до кінцевої дати реалізації відповідного проїзного документа.

Як зазначається в пояснювальній записці, основною метою законопроекту є поліпшення становища інвалідів та осіб, що здійснюють поїздки з дітьми віком до шести років, під час проїзду залізничним транспортом, шляхом встановлення додаткових гарантій при придбанні проїзних документів на нижніх місцях для лежання.

Джерело: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*