У «Дніпра» з’являться фанати – інваліди

У «Дніпра» з’являться фанати – інваліди

На стадіоні «Дніпро-Арена» вперше зустрілися керівництво стадіону та представники міських організацій інвалідів.

Приводом для зустрічі та обговорення стала ідея створення парафан-клубу «Дніпра».

– Сподіваюся, що після створення клубу деякі турбують інвалідів питання вдасться вирішити і вийде створити умови, щоб перегляд матчу став більш доступним, – сказала директор стадіону Вікторія Брестырская. – Ми отримали пропозиції від вас і готові обговорити їх.

Завдяки парафан-клубу вболівальники з обмеженими фізичними можливостями зможуть отримувати інформацію про футбольному клубі, матчах, спілкуватися між собою. А найголовніше – клуб допоможе врегулювати низку питань щодо бронювання та придбання квитків на матчі.

– Є можливість впровадити систему продажу квитків через Інтернет? – цікавиться юрист Дмитро Жарий.

– У нас існує зона для людей з обмеженими фізичними можливостями. Проблем з продажем квитків на цей сектор ніколи не було. Є кілька каналів продажу квитків: сайт, каса, система «Приват 24», термінали самообслуговування, – відповідає Вікторія.

– Справа в тому, що квитки у сектор для інвалідів продають після того, як людина пред’явить посвідчення. А оскільки форма он-лайн не передбачає передачу документів, то квитки неможливо купити або забронювати. Відсутній персоніфікація вболівальників, придбати квитки через Інтернет, ввівши певний код доступу, ми не можемо, – пояснює Дмитро. – Тому створення парафан-клубу з персоніфікацією кожного його учасника для нас дуже важливо.

Ще більше полегшила б цей процес доставка квитків на футбольні матчі. Керівник «Дніпро-Арени» запропонувала альтернативний варіант – купувати спеціальні абонементи.

Під час зустрічі також обговорили питання, що стосуються місць на стадіоні для інвалідів другої та третьої груп. Спеціальний сектор для вболівальників цієї категорії не передбачено.

– У разі евакуації з інвалідами, які знаходяться в різних куточках стадіону, може виникнути маса складностей. Можливо виділити на одному секторі один-два ряди, які будуть призначені для інвалідів II і Ш груп? – запитує Дмитро Жарий.

– Взагалі-то у нас достатня кількість стюардів, які в будь-який момент зможуть надати допомогу. Але ваше прохання в якійсь мірі навіть полегшить нам роботу, – запевнила Вікторія.

Вдалося вирішити проблему з видачею разових перепусток на проїзд до воріт стадіону. Були висловлені зауваження щодо закритих кабінок в туалетах і відсутність освітлення.

– Іноді доводиться їздити від стюарда до стюарда в пошуках ключів. З численних кабінок працює тільки одна. Це приносить значні незручності, – поскаржилися представники товариств інвалідів.

– ніяких Проблем немає, ми відкриємо більше кабінок і вирішимо питання зі світлом, – пообіцяла директор стадіону.

Також пообіцяли розібратися і вирішити проблему інвалідів-візочників, які частенько не можуть проїхати на стадіон.

– Коляска – широка, і якщо відкрита одна стулка воріт, вкрай важко проїхати. Я прошу, щоб відкрили обидві, але роблять це не завжди. Співробітники стадіону мотивують відмову тим, що відкривати обидві стулки їм не належить, – каже один з інвалідів.

Директор стадіону, опустивши очі, пообіцяла, що подібної ситуації надалі не повториться.

– Це людський фактор. З подібною проблемою ви більше не зустрінетесь, – сказала Вікторія.

Розмова відбувся прямий і результативний, велика частина питань була вирішена на місці.

Ольга Фоменко

Газета ГОРОДЯНИН

Одна репліка к “У «Дніпра» з’являться фанати – інваліди”

  1. Владимир :

    призвание юриста – помогать, это моё мнение. но этот просто навредил. был бесплатный нормальный доступ. теперь за деньги. вроде сумма небольшая, но сам факт…. и самое интересное Дмитрий Жарый – на стадионе не появляется. я так понимаю – былапопытка пропиарить себя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*