Під час Урядової прямої телефонної лінії до Олексія Журавка звернулося 19 громадян

1 10 tel lin 08102013 2. олексій журавко, інвалідів

1 10 tel lin 08102013 18 жовтня, Урядовий уповноважений з прав інвалідів Олексій Журавко поспілкувався з громадянами у рамках прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України.

Олексій Журавко відповів на 19 телефонних дзвінків від мешканців з різних регіонів України. Питання, які піднімалися під час спілкування, стосувалися порушення прав інвалідів на охорону здоров’я, щодо санаторно-курортного лікування, пільгового проїзду, вирішення побутових та житлових питань.

Так, до Урядового уповноваженого з прав інвалідів звернулася онука інваліда І групи Великої Вітчизняної війни з проханням посприяти у вирішенні житлового питання. Адже у квартирі, площею 32 кв. м., проживає 10 осіб.

Серед піднятих проблем було й питання працевлаштування та гідних умов праці людей з обмеженими можливостями. Жителька Донецької області звернулася із проханням допомогти встановити справедливість у ситуації, пов’язаній з графіком роботи інваліда в одній із реабілітаційних установ регіону.

Після звернення вчительки, яка хворіє на ревматоїдний артрит, Олексій Журавко дав доручення своєму представникові виїхати на місце та з’ясувати причини, чому жінка-інвалід позбавлена права отримувати належний медичний догляд.

Громадяни телефонували на телефонну лінію Кабміну і з пропозиціями щодо внесення змін до деяких нормативно-правових актів тощо.

Урядовий уповноважений з прав інвалідів звернувся до додзвонювачів з проханням продублювати свої звернення у письмовій формі поштою (01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2), надіславши на його ім’я лист та необхідний пакет документів.

«Ми опрацюємо всі ваші звернення й прохання. За можливості, одразу надамо відповідь, або ж надішлемо лист за належністю і триматимемо питання на контролі до остаточного їх вирішення. Зробимо все, що від нас залежить. Сподіваюсь, найближчим часом усі заявники отримають відповідь, а підняті питання будуть задоволені на користь інвалідів», – сказав Олексій Журавко.

zhuravko.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*