Український Фонд соцзахисту інвалідів та швейцарський Фонд Pigna домовилися про співробітництво у сфері соціальної адаптації людей з особливими потребами

1 11 587212. особливими потребами, інвалідів

10 жовтня 2013. У рамках візиту Міністра соціальної політики України Наталії Королевської керівництво Фонду соціального захисту інвалідів (Україна) та Фонду Pigna (Швейцарія) домовилися щодо укладання угоди про співробітництво у сфері соціальної адаптації людей з особливими потребами. Про це сказав директор Фонду соціального захисту інвалідів в Україні Ігор Забокрицький, який перебуває у Швейцарії у складі української делегації.

«Вчора ми зустрілися з нашими колегами з Фонду Pigna, які показали нам, як їхня організація опікується інтеграцією у суспільство людей з особливими потребами. Нам теж є що показати і чим поділитися з колегами, тому ми запросили їх до України», – сказав Ігор Забокрицький.

За його словами, результатом зустрічі та переговорів стала домовленість щодо підписання угоди про співробітництво між фондами у сфері надання послуг людям з особливими потребами, у тому числі їхнього проживання, організації громадського харчування, працевлаштування, інтеграції у трудовий процес та залучення до сфери надання послуг тощо.

Довідка

Фонд соціального захисту інвалідів в Україні – створений у 1991 р. У 2011 р. був реорганізований у бюджетну установу. Відповідно до покладених завдань Фонд у межах визначеної компетенції здійснює реалізацію заходів стосовно забезпечення зайнятості і працевлаштування інвалідів та виконання програм щодо соціального захисту інвалідів.

Фонд Pigna (Швейцарія) – неурядова організація. Працює для людей з множинними вадами. Діяльність Фонду: послуги для людей з особливими потребами з організації проживання, громадського харчування, зайнятості, інтеграції у трудовий процес, залучення до сфери надання послуг.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*