В Івано-Франківську відбувся бал для людей з обмеженими можливостями

1 28 m DSC 1091 2. обмеженими фізичними можливостями

1 28 m DSC 1091 1

У Прикарпатському університеті відбувся уже традиційний «Мальтійський приятельський бал для людей з обмеженими фізичними можливостями».

Більше 50 пар кружляли у вальсі, танцювали запальний рок-н-рол та народні українські танці.

«Надзвичайно приємно, що бал для людей з обмеженими фізичними можливостями вже став традиційним і з кожним роком збирає все більше гостей та учасників. Це особлива подія для всіх нас, адже, коли дивимося на танці людей у візках, переоцінюємо життєві цінності. Ці люди є прикладом мужності, витривалості та символом віри», – наголосив заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Руслан Гусак.

Відкрили бал традиційно під звуки вальсу. Під час балу танцювали полонез, польку, танго, рок-н-рол і навіть народні танці.

«Мета цього величного дійства – показати суспільству, що люди з обмеженими можливостями можуть бути такими, як всі», – зауважила координатор балу Леся Гунчак.

Під час дійства визначали кращі сукню, зачіску, Найгалантнішого кавалера, Принца і Принцесу, а також Короля та Королеву балу. Найпочесніший титул Короля та Королеви отримали Марічка Мисюк з Делятина та Святослав Гураль з Івано-Франківська.

«Сьогодні урочисте святкове дійство, проте треба згадати і про щоденні проблеми, з якими стикаються люди з обмеженими можливостями. Ми намагаємось робити все можливе, аби полегшити життя людей на інвалідних візках, але, напевне, найголовніше для них – це увага і спілкування. Традиційний осінній бал – прекрасна нагода зустрітись, розважитись та відпочити, тим паче, що чимраз більше волонтерів приєднується до його проведення», – підкреслив директор департаменту соціального захисту облдержадміністрації Ярослав Лаган, вітаючи гостей свята.

Бал відбувається традиційно напередодні Міжнародного дня інвалідів, таким чином його організатори привертають увагу громадськості до проблем людей з обмеженими можливостями.

Переможці балу отримали дипломи та подарунки від меценатів. Під час нагородження на учасників балу чекав приємний сюрприз. Начальник управління Державної автоінспекції УМВС в області Ярослав Ковальчук, вітаючи гостей осіннього балу, запросив всіх на змагання людей з обмеженими фізичними можливостями з фігурного водіння автомобіля, які відбудуться вже наступних вихідних.

«Це чергова нагода зустрітись з друзями та позмагатись за нагороди, адже майже половина людей на інвалідних візках є водіями. Сподіваюсь, що і автомобільні змагання стануть традиційними, так само, як і осінній бал», – підсумував Ярослав Ковальчук.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Івано-Франківська обласна державна адміністрація +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*