Звернення Міністра соціальної політики України Наталії Королевської з нагоди Міжнародного дня інвалідів

1 08 8 34516 1. особливими потребами

Дорогі друзі!

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Цей день – привід віддати справедливу шану тим, від кого життя вимагає великої сили духу і непохитної віри в себе, щоб рухатися вперед.

У ХХІ столітті рівень цивілізованості та культури будь-якої держави багато в чому визначаються ставленням до проблем людей з особливими потребами. Сьогодні в Україні майже 2,8 мільйона людей з особливими потребами. Суспільство повинно підлаштовуватися під них, а не навпаки. Для Міністерства соціальної політики України відповіді на ці виклики є одним з пріоритетів.

У самому центрі соціальних послуг має бути людина, яка з тих чи інших причин опинилась у складних життєвих обставинах, й саме на допомогу їй мають бути спрямовані усі наші зусилля. Усі установи соціальної сфери повинні забезпечити безперешкодний доступ людей з особливими потребами до своїх приміщень. Крім того, одним з головних завдань у сфері зайнятості Мінсоцполітики визначило забезпечення людей з особливими потребами, які можуть та хочуть працювати, гідною роботою.

Наша мета – зробити все необхідне для того, щоб такі люди мали можливість повною мірою інтегруватися в життя суспільства, стати його повноправними членами та реалізовувати свої таланти та вміння. Переконана – кожний крок, який ми робитимемо на цьому шляху, зробить наш світ добрішим та світлішим.

Міністерство соціальної політики України

Одна репліка к “Звернення Міністра соціальної політики України Наталії Королевської з нагоди Міжнародного дня інвалідів”

  1. Елена :

    В нашому містечку не можуть зробити поручні, пандуси.
    У мене нема нормального монітора, коляски для вулиці.
    А пайки… Не соромно давати такі пайки інвалідам? Прогоркла олія, вонюче згущене молоко. Червиві крупи. Пробачте, я – інвалід, а не скотина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*