Повір у себе 2013!

1 05 IMG 9396 2. молодь

1 05 IMG 9396 1

28 листопада відбувся черговий фестиваль «Повір у себе» для молоді з обмеженими фізичними можливостями. Захід пройшов у Київському палаці дітей та юнацтва, який знаходиться на вулиці І.Мазепи, 13. У холі палацу виставлено творчі вироби, які перемогли у районних конкурсах. Це різноманітні вироби з тканини, дерева, пряжі, паперу, інших підручних матеріалів. Також цього разу було декілька нових номінацій, зокрема, номінація «Фото».

О 12 годині відбувся круглий стіл «Я маю мрію», де молодь з обмеженими можливостями мала змогу висловити свої мрії і розказати про проблеми, які заважають їм ці мрії виконати. На круглому столі були присутні скаутські організації, представники громадських організацій, журі конкурсу. До них приєдналася Голова Представництва дитячого фонду ООН в Україні пані Юкіє Макоу.

Після круглого столу розпочався гала-концерт, який тривав приблизно три години. За цей час виступили діти та молодь з різними обмеженнями. На сцені продемонстровано різні форми мистецтва. Це були п’єси, співи, одиночні та колективні виступи, сценки. Дуже радувало те, з яким натхненням та впевненістю учасники несли до глядачів свій номер. Багаточасові тренування принесли свої результати. На сцені молодь відчувала себе дуже впевнено, усі рухи вивчено дуже досконально. Усі учасники отримали заохочувальні подарунки від спонсорів фестивалю.

Антонович Вікторія

Благодійний фонд розвитку комп’ютерних та інформаційних технологій для інвалідів «АІК» +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*