Оголошення про проведення всеукраїнської конференції “Реформування системи реабілітації незрячих – запорука їх незалежного життя”

1 29 file1416053 3cfb3ee5 1. незрячих, реабілітації

Харківська громадська організація незрячих юристів, в рамках проекту, “Створення умов для незалежного життя незрячих”, який був підтриманий Фондом сприяння демократії посольства США в Україні, проводить всеукраїнську конференцію “Реформування системи реабілітації незрячих – запорука їх незалежного життя”.

Захід відбудеться у Харкові з 27лютого по 01 березня 2014 року.

До участі запрошуються лідери та активісти громадських організацій, що представляють інтереси незрячих, а також фахівці у сфері реабілітації.

На конференції будуть представлені напрацьовані експертами проекти змін до нормативно-правових актів у сфері забезпечення життєдіяльності осіб з вадами зору.

Також будуть обговорені питання:

– Реформа системи забезпечення інвалідів засобами реабілітації, реабілітаційними послугами, а також помічниками та асистентами;

– Посилення впливу громадських організацій незрячих на проведення державної політики щодо сприяння індивідуальній мобільності незрячих з урахуванням досвіду організацій, які їх об’єднують;

– Розширення переліку технічних засобів реабілітації незрячих які надаються безоплатно за рахунок держави;

– Полегшення доступу незрячих до якісних засобів, пристроїв, допоміжних технологій, що підвищують мобільність, послуг помічників та асистентів.

Для того щоб взяти участь у заході, вам необхідно, до 14 лютого 2014 року надіслати заявку на e-mail

Організатори забезпечують учасникам конференції: проживання, харчування, компенсацію вартості проїзду.

Про результати відбору, учасників повідомлять до 18 лютого 2014 року.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел:

057-705-12-71

097-9-420-420

099-113-05-65

063-761-37-60

Харківська громадська організація незрячих юристів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*