Людмила Денісова запевнила шахтарів-інвалідів у підтримці Уряду

1 04 6 741258 2. пенсій

1 04 6 741258 1У Мінсоцполітики під головуванням Міністра соціальної політики Людмили Денісової відбулася робоча зустріч із шахтарями-інвалідами. Її мета – вирішення проблемних питань пенсійного забезпечення та щомісячних страхових виплат шахтарям-інвалідам і постраждалим на виробництві.

„Спільна зустріч відбулася на вимогу шахтарів, які приїхали до Києва з питаннями щодо пенсійного забезпечення, зокрема, осучаснення пенсій, зняття обмеження пенсій, збереження співвідношень розмірів пенсій при підвищенні прожиткового мінімуму. Відповідні вимоги шахтарі озвучили 1 квітня цього року, провівши пікет під Кабміном”, – сказала Людмила Денісова.

Під час зустрічі Міністр наголосила, що, враховуючи дефіцит бюджету, країна змушена жити в умовах жорсткої економії. При цьому вона підкреслила, що всі види державної соціальної допомоги, в тому числі й пенсії, не тільки збережені, а й не зменшені.

„У цій непростій ситуації ми, в першу чергу, маємо захистити найбільш незахищених громадян. При цьому ми не забуваємо й про тих, хто так само потребує державної підтримки. Такими є й шахтарі, працю яких ми шануємо і поважаємо. Тому Уряд робить все можливе, аби кожен громадянин відчував на собі підтримку держави”, – заявила Людмила Денісова.

Учасники зустрічі зійшлися на думці, що такі діалоги й надалі мають відбуватися. Крім того, прийнято рішення, що шахтарські громадські організації підготують Мінсоцполітики свої вимоги та побажання.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*