41 дитина з інвалідністю встановила рекорд України зі сходження на Говерлу (ФОТО)

41 дитина з інвалідністю встановила рекорд України зі сходження на Говерлу (ФОТО). говерла, рекорд україни, суспільство, сходження, інвалідність

41 дитина з інвалідністю встановила рекорд України зі сходження на Говерлу. говерла, рекорд україни, суспільство, сходження, інвалідність

22 липня зафіксовано рекорд України зі сходження на Говерлу найчисленнішої групи дітей з інвалідністю. 41 дитина стала рекордсменом України, підкоривши найвищу точку нашої держави.

Як розповів Ігор Дякович, співорганізатор заходу, людина з інвалідністю, яка більше 10 років займається питаннями інвалідності, головна місія встановлення рекорду – привернути увагу суспільства до проблем людей з інвалідністю та об‘єднати небайдужих людей у справі допомоги особливим дітям.

«Говерла сьогодні – це не просто гора. Це – уособлення тих вершин, які ми, люди з інвалідністю, долаємо щодня. Ми доводимо власним прикладом, що все можливо, і що з доброю підтримкою ми можемо все», – зауважив головний спеціаліст відділу гуманітарної політики та міжнародного співробітництва Львівської обласної ради Ігор Дякович.

Зі Львівщини рекордсменами України стали 14 дітей із Золочівської, Моршинської, Бісковицької, Дрогобицької і Львівської територіальних громад: Іван Косило (17 років), Олександр Путяк (9 років), Олена Волоска (13 років), Назар Донченко (15 років), Анастасія Шеремета (6 років), Тарас Коперчовський (16 років), Роман Сенейко (16 років), Михайлина-Ангеліна Казан (12 років), Павло Федорович (8 років), Наталія Сенейко (16 років), Павло Багрій (17 років), Микола Стебівка (16 років), Олег Климчук (15 років), Анастасія Задорожна (18 років).

Супроводжували мандрівників їхні батьки, реабілітологи, лікарі, спортсмени, альпіністи, волонтери.

За словами організаторів сходження, після підкорення Говерли на очах дітей були сльози радості від гордості за встановлений рекорд України і від побаченої високогірної краси Карпат.

Організували захід ГО «Подаруй життя», ГО «Рій Мрій» за підтримки Львівської обласної ради і особисто голови обласної ради Ірини Гримак.

Львівська обласна рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*