Кондуктор вимагала у сліпої вінничанки оплату за проїзд

1 24 5 0 e2ead4f44c47c083f37a8aecec5d7f77 1 2. посвідчення

1 24 5 0 e2ead4f44c47c083f37a8aecec5d7f77 1

і відібрала в неї членський квиток товариства сліпих, який дозволяє їздити у громадському транспорті безкоштовно.

Інвалід по зору І групи Алла Музичко стверджує, що вже вісім років користується цим квитком і ще жодного разу у неї не виникало таких сутичок з кондукторами. Вінничанка обурена таким ставленням і вимагає, щоб жінку, яка, забравши у неї членський квиток товариства сліпих, наказала вийти на наступній зупинці, покарали. Цю історію зі слів Алли кореспонденту розповіла її колишня опікун.

– 13 вересня Алла їхала тролейбусом №016, маршрут “3”. Коли до неї підійшла кондуктор, Алла пред’явила членський квиток “УТОС”, який дає право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті. Взявши його в руки, вона заявила, що уже не віддасть, бо, на її думку, це “липа”. Наказала Аллі вийти з тролейбуса. Алла не вийшла, зателефонувала мені. Я порадила доїхати до кінцевої Вишеньки, де є диспетчер, щоб на місці вирішити цей конфлікт. Чекала на неї там, – розповідає вінничанка Майя Семенова. – Коли зайшла до диспетчера, кажу, щоб та прочитала — на квитку написано, що він дозволяє їздити в громадському транспорті безкоштовно. Але вони відмовлялися. Кондуктор все повторювала, що забрала членський квиток, по якому платять внески в УТОС, а не проїзний документ. Тому не віддасть його. Ще й мала наглість заявити, що Алла бачить, просто симулює. Нехай Бог дасть тій кондукторші бачити так, як Алла «бачить»… Такі повинні сидіти вдома, без роботи, а не знущатися над беззахисними інвалідами…

У ТТУ про цей неприємний випадок знають. Запевняють, що вже владнали ситуацію, членський квиток повернули власниці.

– Ми маємо право конфіскувати прострочені або фальшиві проїзні документи, посвідчення, на яких фото не відповідають особі, яка пред’являє їх, тощо. Кондуктор забрала у пасажирки цей членський квиток, бо його немає у переліку пільгових документів. Так, на ньому дійсно було написано, що він дає право на пільговий проїзд. Але кондуктор не подивилася. Не знаю, чому. Вона стверджує, що забрала це посвідчення, і вже на кінцевій хотіла розібратися, – коментує ситуацію начальник відділу збору виторгу Віталій Портянка. – Неприємна ситуація. Ми одразу вибачилися. Віддали їй це посвідчення через кілька днів, бо все ніяк не виходило зустрітися з нею. Що стосується жінки-кондуктора, яка конфіскувала членський квиток у сліпої – ми поки що обмежилися профілактичною розмовою, усним попередженням. Якщо буде стаття в газеті — буде догана.

1 24 5 0 b1d0064471aada2f73e46c30793962e4 2

1 24 5 0 826f8060faa353eb72f2eae50b55d82e 3

Анастасія Яковишина

“33 канал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*